REAL DRUM: Electronic Drum Set APK 9.12.13 Download (Premium)

9.16.0

REAL DRUM lets you try the true drumming experience in any music style! A free, fun, user-friendly app! Download it now and enjoy!
4.4/5 Votes: 1,080,505
Developer
Kolb Apps
Version
9.16.0
Updated
June 7, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
73M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

GERÇEK DRUM: Elektronik Davul Seti  APK 9.12.13 Özellikler

 

Basit ve erişilebilir mobil uygulama

 

Başlamak için, Android kullanıcıları kendilerini, çalışması inanılmaz derecede kolay olan REAL DRUM: Electronic Drum Set’teki basit ve kullanışlı mobil uygulamayı kullanarak bulabilirler. Çeşitli araçlara ve işlevlere sahip kullanıcı dostu arayüzle bağlantı kurmaktan çekinmeyin. Çoklu dokunma ayarlarını kullanarak hemen bateri setiniz üzerinde çalışmaya başlayacaksınız. REAL DRUM: Electronic Drum Set’te, stüdyo benzeri harika deneyimlere kolayca erişmek için birçok uygulama içi fırsatla eğlenin.

 

Farklı pedlere sahip eksiksiz bir bateri seti

 

Android oyuncuları, REAL DRUM: Electronic Drum Set’te çeşitli pedlere sahip büyüleyici bateri setlerinin tamamına erişebilecekler. Otantik seslerini dinlemek için 13’ten fazla farklı davul pedini denemekten çekinmeyin. Sanal bateri kitiniz için çeşitli özel tom ve trampetlerin kilidini açarak onunla daha fazla eğlenmenizi sağlar. Ve yine de kendinizi, uygulamanın çekiciliğini artıracak stüdyo kalitesinde sesleri keşfederken bulacaksınız.

 

Bateri kitlerinizle çalışmayı öğrenin

 

Acemi iseniz programa alışmakta zorluk çekmezsiniz. REAL DRUM: Elektronik Davul Seti, kullanıcı dostu kontrollerinin yanı sıra, yeni başlayanların davul tekniklerini kolayca uygulamalarına yardımcı olacak bir dizi faydalı video ve kılavuz içerir. Davul çalmanıza yardımcı olacak, takip etmesi kolay talimatlarla 60 ritim örneğini keşfedin. Ayrıca, zanaatı öğrenmenize yardımcı olabilecek deneyimli davulcuların yardımcı talimatlarına erişmeye devam edeceksiniz.

 

Birlikte sıkışmak için ilginç döngüler

 

Android kullanıcıları, uygulamayı daha ilginç hale getirmek için istedikleri zaman birlikte çalabilecekleri REAL DRUM: Electronic Drum Set’teki eğlenceli döngüleri de kullanabilirler. Her döngüyü dinlemekten ve ezberlemekten çekinmeyin ve yaptıkları çeşitli seslerin keyfini çıkarın. Her yükseltme, listeye ek döngüler ekleyerek toplam döngü sayısını 33’e çıkarır.

 

Çözüm

 

Müzik ve davul tutkunları, Kolb Apps’ın bu ilgi çekici akıllı telefon oyununu tamamen harika bulacaklar. Artık kendi harika davul müziğinizi yapmayı deneyebilir veya hareket halindeyken en sevdiğiniz şarkılara eşlik ederek eğlenebilirsiniz. Özellikle REAL DRUM: Elektronik Bateri Seti ayrıca uygulama içi deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir dizi kullanışlı özelleştirme seçeneği içerdiğinde, üstün özellikler ve muhteşem sesler sayesinde gerçek bir parçadan çok daha heyecan verici bulacaksınız. . Oyunun kilidi açık sürümümüz sayesinde bunu yapmamak için hiçbir mazeretiniz olmayacak.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.