Red Ball 4 APK (Unlocked)

1.4.21

Red Alert!
4.5/5 Votes: 2,382,810
Developer
FDG Entertainment GmbH & Co.KG
Version
1.4.21
Updated
July 10, 2020
Requirements
4.4 and up
Size
53M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Kırmızı Top 4 APK 1.4.21 Özellikler

 

Basit ve sezgisel

 

Başlamak için oyun, Android oyuncularını oyunun eğlenceli ve heyecan verici dokunmatik kontrolleriyle tanıştırır, bu da kırmızı topunuzu etkili bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Yön değiştirmek, engellerin üzerinden atlamak ve tam olarak bir canavarın üzerine inmek için dokunmatik kontrolleri kullanın. Pratik mekaniğin hareketlerinizin akışkanlığını artıracağından bahsetmiyorum bile.

Ayrıca, Android cihazlarınızı harici bir denetleyiciye bağlayabilirsiniz. Bu, mobil cihazlarınızda konsol benzeri deneyimler yaşamanızı sağlayan HID denetleyici desteği gerektirecektir.

 

Yepyeni bir Red Ball macerası

 

Küçük kırmızı kahramanımızı kötü karelerin üstesinden gelme arayışında takip ettiğinizde, yepyeni bir Red Ball macerasını keşfedeceksiniz. Çeşitli konfigürasyonlar ve engellerle sizi 75’in üzerinde farklı seviyeye çıkaracak bir dizi ilgi çekici maceraya katılın.

Ayrıca, oldukça artan zorluklar nedeniyle oyunun ilk aşamalarında çok sezgisel ve eğlenceli olduğunu göreceksiniz. Ve bir sonrakine geçtiğinizde artan karmaşıklığın üstesinden gelmeyeceksiniz.

Red Ball 4’ün canlandırıcı maceralarına atılırken yeni hikayelerle karşılaşacak, yeni zorluklar üstlenecek ve çeşitli engelleri aşacaksınız.

 

Çeşitli engeller

 

İlgilenenler için Red Ball 4, oyunculara birden fazla harita aracılığıyla muhteşem koşucu ve platform oyununun keyfini özgürce yaşama fırsatı da sunacak. Kendinizi bir dizi ayar ve ortamda bulacaksınız. Engelleri aşmak, tuzaklardan kaçmak, bulmacaları çözmek ve ilerlemek için ortamınızdaki etkileşimli öğeleri kullanın.

 

Zorlu düşmanlar ve destansı patronlar

 

Ek olarak, yeni toprakları keşfederken, kare ordulardan acımasız düşmanlar ve şaşırtıcı patronlarla yüz yüze geleceksiniz. Farklı beceri ve yeteneklere sahip birden fazla düşmana meydan okuyun ve onları benzersiz aşamalarda yenmek için kendi taktiklerinizi oluşturun. Üstlerine atlayarak köleleri atın. Her patronun nasıl hareket ettiğini, çevreyi kendi yararınıza nasıl kullanacağınızı ve onları nasıl yeneceğinizi öğrenin. Tabii ki seviyeleri tamamladığınızda alacağınız harika ödülleri de unutmayın.

 

Çözüm

 

Rolling Sky ve benzeri oyunları seviyorsanız Red Ball 4 oynamanız gereken oyunlar listenizde olmalı. Öte yandan yandan kaydırmalı koşucu ve platform oyunu, oyuncuların bağımlılık yaratan oyun içi karşılaşmalarına kendilerini tamamen kaptırmalarını sağlar. Ayrıca ücretsiz olarak sunulan tamamen kilidi açılmış oyunumuza erişebileceğinizden bahsetmiyorum bile.

What's new

Many optimisations and bug fixes to enhance your gaming experience

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.