Remini APK 1.5.1 (Premium Unlocked)

1.5.9

Remini makes old, blurred or low quality photos taken with old cameras or mobile phones to high-definition and clarity.
4.6/5 Votes: 907,632
Developer
Splice Video Editor
Version
1.5.9
Updated
July 16, 2021
Requirements
4.4 and up
Size
43M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Hatırlatma APK 1.5.1 Özellikler

 

Cihazlarınızdaki mevcut tüm çekimlerle iyi çalışın

 

Başlangıç ​​olarak, Remini’deki Android kullanıcıları akıllı telefonlarında depolanan tüm videoları ve görüntüleri düzenleyebilecekler. Seçtiğiniz herhangi bir videoda tam özellikli uygulamayı kullanmaktan çekinmeyin. Çalışmak istediğiniz görüntüleri veya videoları seçmeniz yeterlidir. İstediğiniz düzenleme türlerini seçin. Ve yaratıcı çalışmalarda parlak görsellerin kullanılmasını mümkün kılın.

 

Eski veya düşük kaliteli fotoğraflarınızı iyileştirin

 

İlgilenenler için, harika mobil uygulamayı kullanarak kötü çekilmiş resimlerinizi veya komple restorasyon gerektiren eski fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde düzeltebilirsiniz. Sadece fotoğraflarınızı seçin ve görüntülerin kalitesini hızla iyileştirmek için Remini’yi kullanın. Daha iyi görünen fotoğraflar, daha doğru çekimler ve daha fazlasını oluşturmak için düşük çözünürlüklü resimlerinizin kalitesini iyileştirin.

 

Önceki yüzyıldan fotoğrafları renklendirin

 

Uygulamayı daha da güçlü hale getirmek için Remini, değerli aile fotoğraflarını etkili bir şekilde geri yüklemenize olanak tanıyan önceki yüzyıldan görüntüleri düzenleme ve renklendirme yeteneği ekler. Son olarak, şimdiye kadar siyah beyaz gördüğünüz renklendirilmiş büyükanne ve büyükbabalar ortaya çıkıyor. Alternatif olarak, eski fotoğraflarınızın renkli versiyonlarını kullanarak eski anıları yeniden yaşayabilirsiniz.

 

Videolarınızı hızla geliştirin

 

Ek olarak, Android kullanıcıları, parlaklığı ve çözünürlüğü onararak bozuk görüntülerinin video kalitesini kolayca iyileştirebilir. Çalışmak istediğiniz görüntüleri içe aktarın ve Remini’nin bulanık kareleri tek tek düzeltmesine izin verin. Bu, mobil cihazlarınızda harika video deneyimleri sağlayacak ve yanlış çekilmiş videoları kolayca yamalamanıza olanak sağlayacaktır.

 

Çözüm

 

Remini, şüphesiz, dahil olanlarınız için PicsArt ve diğerleri gibi harika fotoğraf düzenleme yazılımları listenizi tamamlayacaktır. Basit, özel ve etkili düzenleme özellikleri sayesinde birkaç zorlu ve rahatsız edici düzenleme görevini kolaylıkla halletmenize yardımcı olacaktır. Görüntüleri veya videoları tıklamanız ve uygulamanın işlevselliğini açmanız yeterlidir. Ayrıca, web sitemizin ücretsiz ve kilidi açılmış uygulamasıyla, keyfini çıkarmak için daha da fazla nedeniniz olacak.

What's new

Hello Remini Users,
It's a great day to try our Enhance feature! We just fixed a little bug that improves the overall performance.
Cheers
The Remini Team

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.