Resso APK 1.35.3 (Unlocked/Removed Ads)

1.44.0

We believe enjoying music is more than pressing play. Resso is a music streaming app that lets you express yourself and connect with others through tracks you love and the ones you'll soon discover.
4.3/5 Votes: 670,648
Developer
Moon Video Inc.
Version
1.44.0
Updated
July 21, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
66M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Resso APK 1.35.3 Özellikler

 

Devasa çevrimiçi müzik kitaplığının keyfini çıkarın

 

Başlamak için, Resso’daki Android kullanıcıları binlerce resmi lisanslı parçayı içeren geniş bir çevrimiçi müzik kitaplığına erişebilecekler. En seçici müzik tutkunlarını bile memnun edecek olağanüstü seslere sahip yüksek kaliteli şarkıları keşfedin. Ve düzenli güncellemelerle uygulama şüphesiz size en iyi müzik deneyimlerini sunacaktır.

 

Harika müzik önerileri

 

Uygulama ayrıca Android kullanıcılarını en sevdikleri Resso şarkılarına kolayca maruz bırakmak için birçok özel deneyim sunar. En son ruh hallerine ve aradığınız anahtar kelimelere göre şarkılar seçmekten çekinmeyin. Resso’da çok çeşitli inanılmaz müzik etkinliklerinin yanı sıra listelerdeki en popüler parçalara sürekli erişim bulacaksınız. Ancak en önemlisi, hepiniz akıllı ve özelleştirilmiş müzik deneyimlerine hayran kalacaksınız.

 

Akıllı şarkı sözlerinin tadını çıkarın

 

Kullanıcılar, sizi eğlendirmek için kullanışlı ayarlara ve dahice senkronizasyonlara sahip Resso’da akıllı müzik şarkı sözlerine erişebilecekler. En sevdiğin şarkılara eşlik etmelisin ve beklediğin zaman sözleri bitecek. Çalma seçeneklerini değiştirmeden şarkıları bitireceksiniz. Mevcut şarkı sözü alıntılarını kullanarak şarkılarınızı herhangi bir sosyal medya sitesinde hızlı bir şekilde paylaşabilir ve eğlenceli görsel deneyimler yaratabilirsiniz.

 

Favori çalma listelerinizi oluşturun

 

Resso’da en sevdiğiniz şarkılar için hızlı bir şekilde çalma listeleri oluşturabilir ve onları takip etmek için iyi organize edilmiş klasörler halinde düzenleyebilirsiniz. Her an onlara geri dönün ve çeşitli müzik deneyimleriyle temalı çalma listelerini dinleyin. Uygulamaya dahil olan harika müzikleri dinlemekten çekinmeyin ve Resso ile iyi vakit geçirin.

 

Çözüm

 

Resso, Android kullanıcılarının en sevdikleri şarkıları ve çalma listelerini kolay ama keyifli uygulamalarla rahatlıkla dinlemelerini sağlayacak. Uygulamanın sizi eğlendireceğinden emin olan çarpıcı ve yüksek kaliteli müzik şarkılarını dinlemekten çekinmeyin. En önemlisi, web sitemizdeki erişilebilir mod ile hem çevrimiçi hem de çevrimdışı tam özellikli Resso programının keyfini çıkarabilirsiniz.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.