RFS – Real Flight Simulator APK 1.3.0 (Unlocked)

1.3.7

  • Payment
*** Special discounted Price! ***
4.2/5 Votes: 110,813
Developer
RORTOS
Version
1.3.7
Updated
July 13, 2021
Requirements
4.3 and up
Size
61M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

RFS – Gerçek Uçuş Simülatörü APK 1.3.0 Özellikler

 

Kendi havaalanına erişimin var

 

Başlamak için, Android oyuncuları, RFS – Real Flight Simulator’da gerçekçi oyun içi öğelerle tam olarak işleyen bir havaalanına erişebilecekler. Sonuç olarak, havalimanlarınız şu anda çalışmakta olan tüm trenleri, sürücülerin yolcuları alması için bir taksi yolunu, yolcuların binip indiği bir giriş ve çıkış bölgesini vb. gösteren sezgisel uydu görüntüleri ile donatılacaktır. Otantik ve gerçekçi 3B binalar sayesinde tüm oyun içi deneyiminiz çok daha ilginç ve eğlenceli olacaktır.

 

Çalışmanızı Hava Trafik Kontrolü içinde yaşayın

 

Oyuncular uçağa binmeden önce, yaklaşan uçuşlarına hazırlanmak için Hava Trafik Kontrolü’nden çeşitli faydalı güncellemeler alabilirler. Bunlar, size yaklaşan uçuşunuzla ilgili tüm ilgili verileri ve bilgileri sağlayacak uydu arazileri ve yükseklik haritaları sağlar. ATC ile uygun kalkış ve varış saatlerini ve ayrıca sizin için uygun rotaları planlayabilmeleri için düzenlemeler yapın.

Ayrıca, kapsamlı eklemli ATC prosedürleri ve iletişimlerini kullanarak uçuşunuz sırasında istediğiniz zaman ATC ile iletişim kurabilirsiniz. ATC’deki adamlar tüm önemli frekansları kontrol etmeli ve yükseltmeli. ATIS, ZEMİN KULESİ, YAKLAŞIM ve diğer parametreleri inceleyin.

 

Uçağınızı kontrol etmekten çekinmeyin

 

RFS – Gerçek Uçuş Simülatörü, oyuncuların bir sonraki uçuşları için pratik yapmak üzere uçaklarını özgürce gözden geçirmelerine ve özelleştirmelerine olanak tanır. Uçağınızın aletlerinde ve göstergelerinde ayarlamalar yapmak için Gelişmiş Çoklu Panel Sistemi ile başlayın. Ayrıca, iyi çalışır durumda olduklarından emin olmak için uçaklarda bazı incelemeler yapmalısınız. 3D kokpitlerinizde, kumandaların yanı sıra çalışan parçalara ve ışıklara bakın. Sonuç olarak, oyuncular her uçakta kendi tasarımlarını da alabilirler, bu da tek kelimeyle harika.

 

Derinlemesine kontrol sistemini keşfedin

 

RFS – Real Flight Simulator ayrıca Android oyuncularını, uçaktayken size tam bir gözetim ve manevra kabiliyeti sunan derinlemesine kontrol seçeneklerine getirecek. Uçağınızın tüm kontrol seçeneklerini içeren gelişmiş çoklu panel şemasına erişebilirsiniz.

Çeşitli enstrümanları aramak için Tablo, Motorlar, Yakıt, FMS, Altimetre/Anemo ve diğer enstrümanları kullanmaktan çekinmeyin. Sezgisel göstergeleri kullanarak Hava/Yer/Dikey Hız, Rakım AGL/ASM, ETE Sonraki/Hedef, Yer/OAT Ekibi, Rüzgar vb. hakkında bilgi alabilirsiniz. Ve deneyimli uçuş görevlisi olarak çalışanlar, tüm veriler ve ayrıntılar karşısında şaşıracaklar.

 

Çözüm

 

RFS – Real Flight Simulator, derinlemesine ve ilgi çekici oynanışı sayesinde Android oyuncularının avuçiçi cihazlarında deneyimleyebilecekleri en iyi uçuş simülatörlerinden biridir. Sadece oyunun mükemmel grafikleri ve oynanışı nedeniyle değil, aynı zamanda mevcut esneklik miktarı nedeniyle. Tamamen kilidi açılmış ve web sitemizden indirilebilir durumdayken oyundan neden zevk almamanız gerektiğini anlamıyoruz.

What's new

- New aircraft B747-8F
- New dedicated aprons for oversized cargo aircraft
- Bug fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.