Roblox 2.467.418182 APK (Mod Menu)

2.487.426768

* LIMITED TIME PROMO (July 23 - August 18): Get ready for a sand-tastic summer with the Hey Summer Shades, Summer Wizard Hat, and Beach Bucket Backpack accessories from the Avatar Shop! *
4.4/5 Votes: 22,862,769
Developer
Roblox Corporation
Version
2.487.426768
Updated
July 22, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
121M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Roblox 2.467.418182 APK Özellikleri

 

Dokunmatik ekranlı cihazlar için optimize edilmiş kontroller

 

Başlangıç ​​olarak, oyunun dokunmatik ekranlı cihazlar için basit ve optimize edilmiş kontrolleri vardır, bu da Android kullanıcılarının oyuna alışmasını kolaylaştırır. Ayrıca kullanıcı dostu ve sezgisel arayüzlerle tanışacaksınız. Oyunların çoğu mobil cihazlarınızda çalışacak ve onları oynarken çok eğleneceksiniz.

 

Milyonlarca dünyayı keşfedin

 

Roblox sadece bir oyun değildir. Burada, insanlar harika oyunların tadını çıkarırken bir eğlence dünyasını keşfetme şansına sahip olacaklar ya da sadece arkanıza yaslanıp birbirleriyle sohbet ederken rahatlayacaklar. Oyun şu anda oyuncuların keşfetmesi için milyonlarca farklı dünyaya sahip. Her dünyada, kendinizi farklı kurulumlarla tamamen farklı oyunlar oynarken bulacaksınız.

Bunun da ötesinde, bazı dünyalarda savaşarak zaman harcamak yerine diğer oyuncularla buluşup sohbet edebilirsiniz. Büyüyen farklı haritalar kütüphanesiyle, kendinizi kesinlikle oyundan keyif alırken bulacaksınız.

 

Farklı tarzlara sahip çoklu oyunlar

 

Dünyanın çoğu yerinde, Roblox oyuncuları kendilerini topluluğun kendi oyuncuları tarafından geliştirilen yüzlerce farklı oyuna erişimle bulacaklar. Bu harika uygulamada, farklı oyun tarzlarını deneyebilir ve çeşitli oyunlar oynayabilirsiniz.

Roblox oyunları, birinci şahıs atış, rol yapma oyunları, bulmaca çözme, strateji, simülasyon vb. dahil olmak üzere çeşitli kategorilere ayrılmıştır ve oyun kolaydan zora doğru değişir. Geniş kitaplıklarına göz atarken, favorilerinizden bazılarıyla karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Bağımlılık yaratan çapraz platform oyun

 

Roblox ayrıca PC, Xbox, iOS ve sanal gerçeklik kulaklıkları gibi diğer eğlence platformlarını da destekler. Sonuç olarak, mümkün olan en iyi taşınabilir oyun deneyimini yaşarken oyunun keyfini çıkarabileceksiniz. Roblox çeşitli cihazlarda mevcuttur ve herhangi bir zamanda oynanabilir. Arkadaşlarınızla ve dünyanın her yerinden çeşitli cihazlarda oynayan diğer milyonlarca çevrimiçi oyuncuyla bağlantı kurun.

 

Çözüm

 

Roblox, Android’de bağımsız oyunlarla ilgilenen herkes için mükemmel bir oyun dünyasıdır. Sonuç olarak, oyun sayesinde yüzlerce harika oyunu doğrudan mobil cihazlarınızda oynayabileceksiniz.

What's new

To make Roblox work better for you, we deliver updates regularly. These updates include bug fixes and improvements for speed and reliability.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.