Root Explorer Pro APK 4.9.2 (Full Optimized)

4.10.1

  • Payment
Root Explorer is the ultimate file manager for root users. Access the whole of android's file system (including the elusive data folder!).
4.3/5 Votes: 32,652
Developer
Speed Software
Version
4.10.1
Updated
July 16, 2021
Requirements
4.0 and up
Size
4.5M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Root Checker Pro 1.6.3 Özellikleri

 

Tüm Android kullanıcıları için kanıtlanmış kontrol yöntemleri

 

Başlangıç ​​olarak, Root Checker en güvenilir performansı sağlayan harika test yöntemleri sağladığından, Android kullanıcıları cihazlarının yetenekli ellerde olduğundan emin olabilirler. Ayrıca, kanıtlanmış teknoloji ile bilgisayarlarınızın korunması veya performansı konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Sonuç olarak, test sonuçlarınızı birkaç saniye içinde alacaksınız. Ayrıca, uygulama şüphesiz keyif alacağınız bir dizi ilgi çekici özelliğe sahip olacak.

 

Milyonlarca insan tarafından onaylanan garantili güvenilirlik

 

Root Checker, dünyanın her yerinden 180 farklı ülkede 10 milyondan fazla kullanıcıyla bu köklendirme konusunda ihtiyaç duyacağınız doğru analizleri ve rehberliği sağlamak üzere yönlendirilir. Sonuç olarak, cihazlarınızı Root Checker ile test ettirmeye başlayacak ve kök durumu, sistem sağlığı ve koruma hakkında ayrıntılı bilgi alacaksınız. Ayrıca, 5 yılı aşkın deneyim ile yazılım şüphesiz en güvenilir verileri sağlayacaktır.

 

İnanılmaz küresel kök sonuçlarına göz atın

 

Root Checker Pro ayrıca, dahil olanlarınız için kaydettikleri tüm çeşitli cihazlardan tam bir kök kurulum sonuçları sunar. 2000’den fazla farklı Android sürümü ve 5 milyon kullanıcısı ile 5 yıl sonra root yapan şirketler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Root Checker hiç şüphesiz geleceğiniz en iyi uygulamalardan biridir.

 

Tüm Android kullanıcıları için etkileyici ve eğitici bilgiler

 

Ayrıca yazılım, akıllı telefonlarını köklendirmekle ilgilenen potansiyel kullanıcılar için çok sayıda değerli bilgi sunar. Root Checker’ın kapsamlı kılavuzları, Root hakkında bilmeniz gereken her şeyi ve Android telefonunuzu nasıl doğru şekilde rootlayacağınızı öğretecektir. Ayrıca, Android cihazların her biri, son derece kullanışlı olan benzersiz ayrıntılara sahip olacaktır.

 

Çözüm

 

Birçok yardımcı işlevi vardır. Root Checker Pro, hiç şüphesiz köklendirme sektörüyle ilgilenenler için en faydalı uygulamalardan biridir. Ayrıca, oyunun tamamen aktifleştirilmiş versiyonu ile, hiçbir şey harcamadan tüm potansiyelini kullanabileceksiniz.

What's new

• Added yellow, blue, red and white options for folder color in preferences
• Display music icon for .flac files

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.