Score Hero APK 2.68 (Unlimited Money)

2.75

Immersive free flowing 3D Score! Gameplay lets you control the action. Split defences with precise through balls, or bend shots into the top corner, putting you in control for an unrivalled mobile soccer experience.
4.2/5 Votes: 6,904,819
Developer
First Touch Games Ltd.
Version
2.75
Updated
April 6, 2021
Requirements
4.4 and up
Size
95M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Puan Kahramanı APK 2.68 Özellikler

 

Özelleştirmek için çekinmeyin

 

Score Hero’daki oyuncular, tamamen özelleştirilebilir karakter özelleştirmelerine hemen erişebilecekler. Saç stilleri, sakal, fizik, üniformalar, sayılar, aksesuarlar ve daha fazlası gibi çok çeşitli özelliklere sahip benzersiz karakterler oluşturabilirsiniz.

Savaş alanında kullanmak için farklı görünümlere ve kişiliklere sahip harika kahramanlar oluşturun. Ülkenize onur getirirken oyundaki en iyi oyunculara karşı yarışın.

Ek olarak, oyuna girdikten sonra görünümünüzü ayarlamak isterseniz kullanabileceğiniz oyun içi özelleştirmeler vardır.

 

Sezgisel ve bağımlılık yapıcı oyun

 

FScore Hero, oyunculara temel kontrollere ek olarak son derece açık bir oyun deneyimi sunuyor. Sezgisel özellikler sayesinde oyuna hızlıca alışabilir ve becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Ancak, henüz oyunda ustalaştığınızı düşünmeyin; sonraki aşamalar daha da zorlaşacaktır. Ama merak etmeyin, bağımlılık yapıcı oyun sayesinde daha fazlası için geri gelmeye devam edeceksiniz.

 

Yüzlerce farklı seviye

 

Score Hero’nun şu anda 660’ın üzerinde seviyesi var ve bu heyecan verici ve bağımlılık yapıcı oyuna kendinizi tamamen kaptırmanıza izin veriyor. – birinin kesinlikle zevk alacağınız kendi özellik ve zorluk koleksiyonu vardır.

Oyunun artan zorluğunun onu mümkün olduğunca uzun süre ilginç tutacağından bahsetmiyorum bile. Her güncellemede daha fazla seviye ekleniyor ve kendinizi oyundan daha çok keyif alırken bulacaksınız.

 

İlginç kariyer modunu keşfedin

 

Score Hero oynamaya başlar başlamaz kendi maceranıza atılacağınız fantastik kariyer moduna girebileceksiniz. En alttan başlayın ve dünyanın en iyi takımlarından bazılarında oynayabilmek için üst sıralara çıkın. Çeşitli düşmanları ele alın ve her zaman zirveye çıkmak için elinizden geldiğince sıkı savaşın.

Ancak, başlamak üzere olduğunuz dramatik kariyer burada bitmeyecek. Gerçekte, bir futbolcunun hayatını yaşarken birçok iniş ve çıkışla karşılaşacaksınız. Tüm kariyerinizi değiştirecek benzersiz hikayelere katılın. Gelecekte birçok olasılık sizi bekliyor.

 

Çözüm

 

Score Hero’da futbolseverler kendilerini daha önce hiç görülmemiş oyunlara erişebilecek şekilde bulabilirler. Öte yandan sezgisel ve etkileşimli seviyeler, maçlar sırasında birden fazla gelişmeyi yakalamanıza izin verecektir. Score Hero’da karakterlerinizi özelleştirebilir ve belirli kariyer yollarını deneyimlemek için kendi kararlarınızı verebilirsiniz.

Ayrıca, bunun gibi oyunlardan hoşlanıyorsanız, Head Soccer ve Dream League Soccer fantastik futbol oyunlarıyla merakınızı giderebilir.

What's new

Version 2.75
• Bug Fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.