SimCity BuildIt APK 1.37.0.98220 (Unlimited Money)

1.38.0.99752

Welcome, Mayor! Be the hero of your very own city as you design and create a beautiful, bustling metropolis. Every decision is yours as your city gets larger and more intricate. Make smart choices to keep your citizens happy and your skyline growing. Then trade, chat, compete, and join clubs with fellow Mayors. Build your way to extraordinary!
4.3/5 Votes: 5,234,688
Developer
ELECTRONIC ARTS
Version
1.38.0.99752
Updated
June 8, 2021
Requirements
4.1 and up
Size
140M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

SimCity BuildIt APK 1.37.0.98220 Özellikler

 

Şehrin yapıları üzerinde tam kontrole sahip olun

 

Belediye başkanı olarak, şehrinizin işleriyle ilgili tüm kararları alma yetkisine sahip olacaksınız. Mevcut kaynaklarınızla ne yaratmak istediğinizi belirleyerek başlayın. Diğer şeylerin yanı sıra yeni konutlar, üretim tesisleri ve perakende satış mağazaları inşa etme seçeneğiniz var. Ancak, vatandaşlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşıladığınızdan emin olun. Aksi takdirde, giderek daha fazla hayal kırıklığına uğrayacaklardır. Daha fazla insanın bölgenize taşınmasına izin vermek için konut binalarını da yükseltebilirsiniz.

Şehrinizin yolları da trafiğin hareket etmesini sağlamada hayati bir rol oynayacaktır. Düzgün çalışması için her binanın şehrin yol sistemine bağlanması gerekir. Yapmazsan fazla bir şey alamazsın.

 

Etkileşimli oyun içi yönler

 

SimCity BuildIt, bu kadar sürükleyici oyun içi öğelere sahip olduğu için diğer şehir kurma oyunlarından farklıdır. Sonuç olarak, bu destansı şehir kurma ve simülasyon oyununda oyuncular, insanları tam ve yakın bir bakış açısıyla gözlemleme yeteneğine sahip olacaklar.

Sokakta yürüyen, işe gidip gelen veya plajlarda, parklarda ve diğer yerlerde vakit geçiren minik Sim’leri görün. Ayrıca evlerine bakabilir ve çeşitli konularda kişisel bakış açılarını anlayabilirsiniz. Siyaset, şehir yapıları, siyaset, hizmet verimliliği ve hatta bazı ev hanımı dedikodularını tartışırken Sim’lerinizi dinleyin.

 

Kendi kendine yeten bir şehir

 

Bu tamamen kendi kendine yeterli toplulukta tüm mal ve hizmetlere erişmek için çalışanlarınızın dış dünyayla iletişim kurmasına gerek kalmayacak. Görevli bir belediye başkanı olarak, insanların mutlu bir şekilde yaşamasını sağlamak için yeterli sayıda elektrik fabrikaları, su arıtma sistemleri, çöp fabrikaları ve kanalizasyon toplayıcıları inşa etmeniz gerekecek.

Ayrıca, polis karakolları aracılığıyla onlara yeterli güvenliği, itfaiye istasyonları aracılığıyla yangın güvenliği ve hastalıklarını tedavi etmek için tıbbi hizmetler sağlamanızı da beklerler. Trafiğin hala sorunsuz çalıştığını iki kez kontrol etmeyi unutmayın. Bunlardan birini üretmezseniz, vatandaşlar yaşam koşullarından giderek daha fazla memnuniyetsiz hale gelecekler.

 

Çeşitli etkinliklerde para kazanmak

 

Ayrıca şehrinizin birkaç inşaat projesine yatırım yapmak için paraya ihtiyacınız olacak. En iyi yaklaşım, vergi olarak da bilinen şehrinizin sakinlerinden para toplamaktır. Bu, başlangıçta ana gelir kaynağınız olmalıdır, bu nedenle düzenli olarak aldığınızdan emin olun.

 

Çözüm

 

SimCity BuildIt, şehir kurma ve simülasyon oyunlarının hayranları için değerli bir oyun ve onları saatlerce eğlendirecek. Daha kapsamlı bir deneyim arıyorsanız, SimCity BuildIt modumuz gidilecek yer.

What's new

SimCity BuildIt travels to Rome with the new Mayor’s Pass Season. You can now bring the glory of the Roman Empire to your city with buildings such as Colosseum, Roman Forum and Pantheon. Build Ponte Milvio and see the Roman Trireme sail through the rivers and lakes.

In addition, we are bringing exciting new changes to the Contest of Mayors by introducing assignment Streaks. Participants will be able to earn bonus points for completing selected assignments in a sequence.

Happy building!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.