Snapseed APK 2.19.1.303051424

Varies with device

Snapseed is a complete and professional photo editor developed by Google.
4.4/5 Votes: 1,400,094
Developer
Google LLC
Version
Varies with device
Updated
April 14, 2020
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Snapseed APK 2.19.1.303051424 Özellikler

 

Basit ve doğru düzenleme deneyimleri

 

Başlangıç ​​olarak, Snapseed’deki Android kullanıcıları, hızlı ve doğru düzenleme deneyimlerinden ve ayrıca kendilerine sunulan sayısız kaynaktan yararlanacaklar. Filtreler, efektler veya temel düzenlemeler eklemeyi seçtiğiniz belirli görüntü alanlarını yapılandırmak için kullanılan seçici filtre fırçalarını seçerek başlayın.

Eşzamanlı olarak, seçilen fırçalar, her biri daha ayrıntılı güç için hızla ayarlanabilen ve iyileştirilebilen çeşitli boyutlarda gelir. Sonuç olarak, Android cihazlarınızda detaylı düzenleme işlemleri yapmak çok daha kolay olacaktır. Sonuç olarak, Android cihazlarınızda filtrelenmiş görüntüleri çeşitli şekillerde özelleştirebilirsiniz.

 

Kişisel ayarlarınızı kaydedin

 

Oluşturduğunuz belirli fotoğraf düzenlemeleriyle ilgileniyorsanız, kullandığınız ayarları kaydedebilir ve kendi ön ayarlarınızı oluşturabilirsiniz. Sonuç olarak, bir dahaki sefere dosyalarınızı düzenlemeyi seçtiğinizde, özel ayarlarınızı seçmeniz ve uygun olduğunu düşündüğünüz herhangi bir görüntüye eklemeniz yeterlidir. Sonuç olarak, resimlerinizi hızlı ve verimli bir şekilde düzenleyebileceksiniz. Aynı zamanda, ince ayar yaptığınız ön ayarları kullanarak görüntülerde küçük ayarlamalar yapmaktan çekinmeyin.

 

Reklamsız deneyimlerle konforlu kullanımlar

 

Ücretsiz fotoğraf düzenleme yazılımı, başarılı fotoğraf düzenlemeleri yapmanızı sağlayacağından, Android kullanıcıları Snapseed kullanırken reklamlardan rahatsız olmayacak. Herhangi bir reklamla karşılaşmadan çeşitli seçenekleri araştırmaktan ve istediğiniz değişiklikleri yapmaktan çekinmeyin.

 

Web sitemizde tamamen ücretsiz uygulamanın keyfini çıkarın

 

Snapseed ayrıca tüm Android sistemleri için ücretsizdir, çünkü onu Google Play Store’dan istediğiniz zaman, hiçbir ücret ödemeden edinebilirsiniz. Aynı şey web sitenizde de mevcuttur, ancak herkesin uygulamaya erişebilmesi için tüm kullanıcılar için en iyi işlevselliği seçiyoruz. Başlamak için web sitemizden Snapseed APK’sini indirmeniz yeterlidir.

 

Çözüm

 

Android kullanıcıları, resimleri düzenlemek ve sanatsal çalışmalarında görsel deneyimleri geliştirmek için Snapseed’in tam özellikli yazılımını kullanmaya devam edecek. Tüketicilerin çoğunluğunun erişebildiği ücretsiz sürümüyle, Android kullanıcıları için ilk başvurulacak resim düzenleme aracı olmalıdır.

What's new

• Added support for a dark theme mode in Settings

• Bug fixes

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.