Sniper 3D Gun Shooter APK 3.29.1 (Unlimited Coins)

3.36.1

Ready for a free action-packed multiplayer FPS game? Sniper 3D is a fun free online multiplayer FPS game – fight in a multiplayer war and become the best sniper assassin in this fun free multiplayer shooting game. With free online and offline game modes, you can have fun and play anywhere, anytime.
4.1/5 Votes: 250,060
Developer
Fun Games For Free
Version
3.36.1
Updated
July 22, 2021
Requirements
4.4 and up
Size
135M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Sniper 3D Gun Shooter APK 3.29.1 Özellikler

 

kendini ifşa et

 

Sniper 3D’deki oyuncular, tamamlamaları gereken yüzlerce heyecan verici görevle birlikte kutudan çıktığı anda inanılmaz bir atış deneyiminin içinde kalacaklar. Karakterlerimizin maceralarını takip ederken, harika bir keskin nişancı oyunuyla karşılaşacaksınız. Muhteşem görevleri üstlenin ve oyunu keşfederken ödüllendirici ödüllerinizi kazanın.

 

Dünyanın en inanılmaz yerlerine seyahat edin

 

Sniper 3D Gun Shooter’daki oyuncular, görevlerinin gerçekleşeceği dünyanın en destansı konumlarından bazılarına uçma fırsatına sahip olacaklar. En sevdiğiniz keskin nişancı oyununu çeşitli savaş alanlarında oynayın. Uçsuz bucaksız gökdelenlerden çöllere kadar çeşitli ortamlarda bağımlılık yaratan çekim deneyimlerini keşfedin.

 

Basit kontrol mekaniği

 

Ayrıca oyun, oyuncuların daha eksiksiz bir oyun deneyimi yaşamalarını sağlayan basit kontrol mekaniği içerir. Sezgisel kontrollere alışmak için zaman harcamayın ve kullanışlı mobil cihaz deneyimlerinin keyfini çıkarın.

 

Oyunu istediğin zaman oyna

 

Sniper 3D, internet bağlantısı gerektirmeyen çevrimdışı oyun özelliğini içerir ve oyuncuların istedikleri zaman oyunun keyfini çıkarmasını sağlar. Ancak bir dahaki sefere uçtuğunuzda veya trene bindiğinizde, internete bağlı olmadığınızda oyunu oynayabilmek konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Yine de oyun, bazı oyun içi içeriği indirmek için İnternet bağlantınıza izin vermenizi gerektirecektir.

Sniper 3D Gun Shooter ayrıca çevrimiçi yedekleme işlevi sağlar, böylece kayıtlı dosyalarınızı kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Sonuç olarak, tek yapmanız gereken sosyal medya hesaplarınıza giriş yapmak ve tekrar çevrimiçi olduğunuzda ilerlemeniz otomatik olarak kaydedilecektir.

 

Çözüm

 

Sniper 3D ile Android oyuncuları ilk kez inanılmaz bir keskin nişancılık deneyimine tanık olabilecekler. Dünyanın dört bir yanından diğer profesyonel keskin nişancılara karşı oynarken kolay ama bağımlılık yapan oyunun tadını çıkarın. En önemlisi, harika oyun modlarımızı elde etmek için bir saniye daha beklemeyin.

What's new

- New tier 26 weapon, Glacier

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.