SoloLearn APK 4.6.1 (Premium)

Varies with device

2021 Best Computer Coding Education Solution, EdTech Breakthrough Award Winner — Recognizing the best companies, products and services in the field of educational technology
4.6/5 Votes: 518,254
Developer
Sololearn
Version
Varies with device
Updated
19 July 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

SoloLearn APK 4.6.1 Özellikler

 

Her zaman her yerde öğrenmen için ücretsiz kodlama programları

 

Başlangıç ​​olarak, Android kullanıcıları istedikleri zaman pratik yapabilecekleri ücretsiz kodlama programlarına erişebilecekler. Artık yazılımı mobil cihazlarınızda rahatlıkla açabilir ve SoloLearn’ün birçok ücretsiz dersinden yararlanabilirsiniz. Taşınabilir öğrenme fırsatları sayesinde dilediğiniz zaman pratik yapabilir ve kodlama becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

 

Farklı konularda kodlama ve programlama öğrenin

 

SoloLearn’ün geniş kütüphanesi sayesinde artık en sevdiğiniz kodlama dillerini ve konularını incelemeye başlayabilirsiniz. HTML5, CSS3, JavaScript ve JQuery’nin temellerini öğrenmek için Web Geliştirme kurslarına bakmaktan çekinmeyin.

Python, Java, Kotlin, C++, C, C#, PHP ve SQL, ustalaşabileceğiniz programlama dillerinden yalnızca birkaçıdır. Bunların tümü, seçeceğiniz çeşitli öğrenme fırsatlarına bölünecektir.

Tüm programlamanın temellerini anlamanıza yardımcı olacak algoritmalar ve veri yapıları hakkında birkaç ayrıntılı makalenin keyfini çıkarın. Gelecekte ihtiyaç duyulacak en yeni ve heyecan verici makine öğrenimi becerileri hakkında bilgi edinin.

 

SoloLearn ile kodlama tercihlerinizi özelleştirin

 

Ayrıca SoloLearn ile mevcut seviyelerinize ve öğrenme ilgi alanlarınıza göre kendi özel öğrenme paketlerinizi kullanma seçeneğiniz de olacak. Sonuç olarak, uygulamayı bir kez açtığınızda, başlamak için her zaman en iyi öğrenme programlarını bulabileceksiniz. En son programlama gelişmelerinden ve size özel olarak hazırlanmış harika derslerden yararlanın.

 

SoloLearn’deki çevrimiçi topluluktan destek alın

 

Son olarak, ilgilenenleriniz, her bir programlama dersi ve nasıl daha iyi olabileceğiniz hakkında sürekli sohbetlerde diğer birçok üyeye katılabileceğiniz SoloLearn çevrimiçi forumundan yardım isteyecektir.

Katılmak için büyüleyici şeyler aramak için forumda mümkün olduğunca çok zaman harcayın. Diğer harika programcılardan ilham alın ve herhangi bir endişeniz varsa, karşılama forumundan tavsiye alabilirsiniz. SoloLearn, akran öğrencilerinin ücretsiz 7/24 desteği sayesinde diğer akıllı telefon uygulamalarından tamamen farklı bir öğrenme ortamına sahip olabilir.

 

Çözüm

 

Android kullanıcıları artık Programming Hub ve Enki’yi içeren kodlama üçlüsüne SoloLearn’i ekleyebilir. Deneyimlere tam olarak katılmanızı sağlayacak çeşitli faydalı ve ilgi çekici kodlama derslerine kendinizi kaptırmaktan çekinmeyin.

What's new

"Coding is for everyone!

Sololearn's NEW ""Coding for Marketers"" course will help you learn how code works in today's digital world.

The Code Repo of this course will give you an opportunity to create your first email template with HTML and make it look awesome with CSS.
Enjoy your learning! "

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.