Soul Knight APK 3.0.4 (Unlimited Gems)

3.2.2

“In a time of gun and sword, the magical stone that maintains the balance of the world is stolen by high-tech aliens. The world is hanging on a thin thread. It all depends on you retrieving the magical stone…”
4.5/5 Votes: 1,325,347
Developer
ChillyRoom
Version
3.2.2
Updated
14 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
131M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Soul Knight APK 3.0.4 Özellikler

 

Basit ve bağımlılık yapıcı oyun

 

Silahlarınızı, yaylarınızı veya bir bumerangınızı alın ve bu kolay ama bağımlılık yapan ateş etme oyununda tekrarlayan zindan aksiyonunda düşmanları hedefleyin. Bu karmaşadan kaçmaya çalıştığınızda, kendinizi düşman ordularıyla çevrili bulacaksınız. Kazanmanızı garanti altına almak için ateş etmeye ve otomatik nişan alma araçlarını kullanmaya devam edin.

Dünya çapında hareket etmekten ve temel düğmelerle harika kaçışlar yapmaktan çekinmeyin. Ayrıca kullanıcı dostu arayüzler sayesinde savaş sırasında hızlı bir şekilde silahlarınızı çevirebilirsiniz. Sihirli ışınlar ateşleyen mistik bir asadan, birçok rakibi ikiye bölebilen güçlü bir bıçağa kadar herkes için bir şeyler var.

 

Favori kahramanlarınızı seçin

 

Soul Knight’daki oyuncular, bu destansı RPG macerasına kendilerini kaptırdıkça aralarından seçim yapabilecekleri çok çeşitli karakterlere erişebilecekler. Her karakter, onlara kendi yetenek ve güçlerini verecek bir sınıfa tahsis edilecektir.

Sonuç olarak, bir şövalye veya şövalye olarak oynayabilir ve güçlü yakın dövüş saldırılarınızı kullanarak onları devirmek için düşman saflarına hücum edebilirsiniz. Savaşa daha geleneksel bir yaklaşım isteyen birçok kişi, muhteşem elemental saldırılar gerçekleştirebilen muhteşem büyücüleri ve simyacıları tercih eder. Suikastçiniz, gizli bir dövüş stili için çok daha iyi bir seçim olacaktır.

 

Bol miktarda faydalı alın

 

Android oyuncularına Soul Knight’daki nihai arayışlarında yardımcı olmak için, her biri kendi becerilerine sahip bir dizi silahla kendilerini donatabilirler. 270’den fazla farklı seçenekle, en fazla avantajı elde etmek için karakterinizin yeteneklerini ve savaş stillerinizi rahatça özelleştirebilirsiniz.

 

Çok sayıda farklı güçlendiriciyi etkinleştirin

 

Ayrıca oyunda, savaşlardan önce ve sonra karakterlerinize uygulayabileceğiniz çok sayıda harika güçlendirici ve güçlendirici var. Bunlar, engelleri aşmada ve savaşın gidişatını büyük ölçüde değiştirmede size inanılmaz avantajlar sunabilir. Rakiplerini kolayca alt edebilmesi için kahramanına daha fazla ateş gücü sun. Onları düşman saldırılarından ve diğer eşyalardan korumak için daha fazla kalkan ve zırh giyilebilir.

 

Çözüm

 

Soul Knight, mobil cihazlarında oynamak için kolay ve eğlenceli bir gündelik oyun arayanlar için Dan the Man ve Jetpack Joyride gibi favoriler için mükemmel bir seçimdir. Pürüzsüz ve tatmin edici oynanışıyla, özellikle de harika modumuzla, cihazlarınıza yüklememeniz için hiçbir neden yok.

What's new

*Fixed a series of bugs including:
- Legendary Heroes couldn’t be unlocked again for cloud save was downloaded.
- “Pro II” mission couldn’t be achieved.
- The scuba guy in Neo Isle couldn’t be attacked.
- Character froze if Iron Pirate King Level was killed when he was using the hook to draw the player character to him.
- Statue room didn’t spawn in the Level Mode.
- Purple poison areas were not visible.
- The dialogue of Element Envoy, with whom interacted in the lobby, disappeared too fast.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.