Spotify Premium 8.6.0.830 (MEGA)

Varies with device

With Spotify, you can listen to millions of songs and podcasts for free! Listen to artists you love and enjoy music in Hindi, English, Tamil, Telugu, and many more languages.
4.4/5 Votes: 23,072,833
Developer
Spotify Ltd.
Version
Varies with device
Updated
21 July 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Spotify Premium 8.6.0.830 Özellikler

 

Basit ve kolay bir müzik uygulaması

 

Uzun süredir Spotify kullanıcısıysanız veya yeni gelen biriyseniz, yakında tüm özelliklerine erişiminiz olduğunu keşfedecek ve Spotify’ın sunduğu inanılmaz müziği takdir edebileceksiniz. Sonuç olarak, uygulamanın kullanımı ve kurulumu basittir ve kullanıcıların çevrimiçi müzik kitaplıklarına hızlı bir şekilde erişmelerini sağlar. Uygulamayı indirmek ve bir hesap oluşturmak sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Ardından en sevdiğiniz şarkıları dinleyerek saatlerce vakit geçirebilirsiniz. Olasılıkları keşfetmekten ve müzik dünyasını çeşitli bakış açılarından öğrenmekten çekinmeyin.

 

Muazzam bir müzik kütüphanesi

 

Uygulamayı ilk açtığınızda, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce farklı müzik kategorisi olduğunu fark edeceksiniz. En önemlisi, farklı türlere ve sanatçılara ait bu kadar geniş bir şarkı kataloğu ile favori şarkılarınızı uygulamada hala bulabileceksiniz. Müzik çalar arayüzünü açmak ve dinlemeye başlamak için üzerlerine dokunmanız yeterlidir. Sadece bu değil, uygulama aynı zamanda çok çeşitli konuları kapsayan binlerce ilginç podcast şovunu da içeriyor. Sonuç olarak Spotify, istediğiniz zaman her tür sesli eğlencenin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

 

En sevdiğiniz şarkıları keşfedin

 

Spotify’ın geniş çevrimiçi ses kitaplığını keşfetmenize yardımcı olmak için uygulama, büyüleyici şarkılar ve podcast’lerle bağlantı kurmanız için bir dizi farklı yol sunar. Bununla birlikte, geleneksel yöntemi kullanarak müzik türlerini, albümleri, müzisyenleri ve çalma listelerini arayarak başlayabilirsiniz. Her albümde bulunan yüzlerce şarkı ile en sevdiğiniz müzik parçalarını kolayca bulabilirsiniz.

Alternatif olarak, parça aramak için zaman kaybetmek istemiyorsanız, Android kullanıcıları ruh hallerine ve etkinliklerine göre kendi çalma listelerini oluşturabilir. Sonuç olarak, harika olacak yeni müzikler ve küratörlüğünde çalma listeleri bulmak.

 

Özel yapım çalma listeleriyle eğlenin

 

Merak edenler için uygulama aynı zamanda size özel hazırlanmış çalma listelerini de içeriyor. Bu, son müzik etkinliklerinize göre elle seçilmiş inanılmaz şarkıları ve podcast’leri dinlemenizi sağlar. Sonuç olarak, Android kullanıcıları kendileri için özel olarak oluşturulmuş harika çalma listelerinin keyfini çıkarabilecekler. Tüm favori parçalarınızı içeren özelleştirilmiş çalma listeleriyle iyi eğlenceler.

 

Çözüm

 

Pandora’nın tanınmış müzik akışı sitesinin hayranıysanız, Spotify kesinlikle nihai çevrimiçi sesli eğlence setinizi tamamlayacaktır. Sonuç olarak uygulama, çok çeşitli sanatçılara, tarzlara ve kategorilere ait yüz binlerce şarkıyla inanılmaz müzik deneyimleri sunarak en sevdiğiniz müziği anında keşfetmenizi ve keyfini çıkarmanızı sağlar. İnanılmaz çalma listeleri ile müzik ufkunuzu genişletecek ve kendinizi tamamen rahat bulacaksınız. En önemlisi, dahiyane modumuz şüphesiz işleri sizin için daha heyecanlı hale getirecek.

What's new

We’re always making changes and improvements to Spotify. To make sure you don’t miss a thing, just keep your Updates turned on.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.