Standoff 2 APK 0.15.3 (Unlimited Ammo)

0.15.11

The legendary "Standoff" is back in the form of a dynamic first-person shooter!
4.5/5 Votes: 5,056,645
Developer
AXLEBOLT LTD
Version
0.15.11
Updated
30 June 2021
Requirements
4.4 and up
Size
68M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Standoff 2 APK 0.15.3 Özellikler

 

Basit ve özelleştirilebilir kontroller

 

Standoff 2, şüphesiz, olağanüstü kontrol mekaniği ile şu anda Google Play Store’da bulunan en iyi atış oyunlarından biridir. Her şey basit ve anlaşılır, ancak yine de oldukça sezgisel ve rahat. Ayrıca kontrol sistemini zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Bu, oyun oynamayı daha basit ve eğlenceli hale getirir.

O zaman bile, manuel olarak yapıldığı için savaşta otomatik hedef veya atış olmayacak. Maçı kazanmak için, taktik unsurların yanı sıra kendi yeteneklerinize de büyük ölçüde güvenmeniz gerekecek. Sonuç olarak, her iki oyuncu da oyuna adil bir şekilde katılabilir.

 

Birkaç farklı haritada savaşın

 

Anger of Stick 5, oyuncuları doğru görevlerinde onlara yardımcı olmaları için altı ayrı askere alınabilir savaşçının yardımına başvurmaya teşvik ediyor. Bunlar, görevlerinizde size eşlik edebileceğiniz fantastik kahramanlardır.

Axlebolt’un geliştiricileri, oyunu oyuncular için daha eğlenceli ve eğlenceli hale getirmek için farklı ayarlara sahip 6 yeni haritayı kullanıma sundu. Her haritanın, oyuncuların kendilerini oyuna tamamen kaptırmalarını sağlayan kendi öğeleri vardır.

 

Heyecan verici oyun modlarının keyfini çıkarın

 

Geleneksel kötü ve kötü oynanışın yanı sıra Standoff 2, oyunculara oynarken daha fazla seçenek sunan üç farklı oyun modu da içeriyor.

Sonuç olarak, etrafınız rakiplerle çevrili olan ve hayatta kalmak için elinizden geleni yapmanız gereken Deathmatch modunu oynayabilirsiniz. Bombayı Defuse mücadelelerinde zamana karşı rekabet etmelisiniz. Alternatif olarak, Silahlanma yarışında rakiplerinizi yeneceksiniz.

Çok fazla seçeneğiniz var ve ne seçerseniz seçin memnun kalacaksınız.

 

Arkadaş edin ve kendi takımlarınızı oluşturun

 

Standoff 2, biraz sosyal etkileşimden hoşlananlar için harika bir oyundur. Atış oyunlarına olan tutkunuzu paylaşan dünyanın her yerinden çevrimiçi oyuncularla bağlantı kuracaksınız. Çok sayıda büyüleyici arkadaş geliştirin ve siz ve takım arkadaşlarınız yolunuza çıkan tüm rakipleri yok ederken eğlenin.

Ayrıca arkadaşlarınızla rekabet etmek istiyorsanız, onlara karşı eğlenceli özel maçlar oynayabilirsiniz.

 

Çözüm

 

Bu oyunun muhteşem savaşına ve çok sayıda heyecan verici özelliğe direnmek zor. Sonuç olarak, bu oyunu saatlerce oynayabilecek ve harika atış deneyimleri yaşayacaksınız.

What's new

Furious collection sale!

Pretty soon Furious Case and Furious Box will be unavailable for purchase with the beginning of the Season 3. So we’re launching a new special offer – three Furious Cases for the price of two.

But hurry up! The offer lasts only for 14 days.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.