Star Girl APK 4.2.3 (Unlimited Money)

3.10

Fashion Style puts you in the high heels of an aspiring Fashion celebrity who is setting out to build her career as a superstar while having a ton of fun along the way! Be a model, a singer, a performer or an actress as you build up your Fashion career! Style, flair and elegance is yours in Fashion Style! Shop from your favorite stores to create the perfect look and become the next trend setter!
4.2/5 Votes: 93,445
Developer
Star Girl Games
Version
3.10
Updated
30 May 2016
Requirements
2.3 and up
Size
44M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Yıldız Kız APK 4.2.3 Özellikler

 

Zevk için çeşitli farklı moda parçaları

 

Başlamak için, Star Girl’deki Android oyuncuları, aralarından seçim yapabilecekleri 1500’den fazla farklı moda parçasıyla kendilerini nihai moda oyununa kaptırmış bulacaklar. Gömlek, mont, aksesuar, çanta ve çeşitli diğer giyim eşyalarını deneyerek oyunu oynamaktan ve karakterleriniz için havalı kıyafetlerin kilidini açmaktan çekinmeyin. Çeşitli ilginç kıyafetlerle karakterlerinize çeşitli farklı görünümler verebilirsiniz. Bütün bunlar oyunu çok daha heyecanlı ve eğlenceli hale getirmelidir.

 

Dünyanın birçok moda başkentine seyahat edin

 

Ve merak edenler için dünyanın birçok moda başkentine uçacaksınız. Çok sayıda muhteşem güzellik yarışmasını keşfedin ve nihai modelleme yolculuklarına katılın. Dünyanın birçok moda trendini keşfedin ve tüm kıyafetlerinizi karakterlerinize koyun. Yeni insanlarla tanışarak yeni insanlarla tanışın ve modelleme kariyerlerinizde başarılı olun.

 

Muhteşem alışveriş deneyimlerini keşfedin

 

Ek olarak, oyunu daha eğlenceli hale getirmek için Star Girl’deki Android oyuncuları, oyunun tadını tam olarak çıkarmanızı sağlayacak Shopping Mall Girl’e benzer çeşitli büyüleyici alışveriş oyunlarının keyfini çıkaracak. Videoda satın almak için çok sayıda cazip mağaza ve öğenin kilidini açarken sonsuz alışveriş oyununa katılın. Hangi mağazayı seçerseniz seçin ve kendinizi sınırsız alışveriş deneyimlerine kaptırarak keyfini çıkarın.

 

Bu oyunda bir ünlü ve moda kraliçesi ol

 

Android oyuncuları, Star Girl’ün heyecan verici oyununda beğendikleri ünlü karakter olarak oynamaktan keyif alacaklar. Videoda oyuncu, müzisyen veya model olarak oynamakta özgürsünüz. Ve en büyük tutkunuz Star Girl’ün moda kraliçesi olmak olacak. Eğlenceli akıllı telefon moda simülasyon oyunlarının keyfini çıkarın ve Star Girl’de hayalinizdeki hayatı yaşayın.

 

Çözüm

 

Android oyuncuları kendilerini Star Girl’ün büyüleyici ve eğlenceli moda ve simülasyon oyunlarına kaptırmış halde bulacaklar. Aynı zamanda, web sitemizde bulunan ücretsiz ve kilitsiz sürüm sayesinde Star Girl’ü sevmek için daha fazla nedeniniz olacak.

KategorilerKategorize edilmemiş

What's new

- New mini-game: Yoga challenge
- Cross Device Game Save support! Choose which data to play on MULTIPLE Star Girl games.
- Improved download performance for downloadable contents

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.