Star Walk 2 APK 2.11.7 (Unlocked)

2.11.11

Star Walk 2 Free - Identify Stars in the Night Sky is a great astronomy guide to explore the night sky day and night, identify stars, constellations, planets, satellites, asteroids, comets, ISS, Hubble Space Telescope and other celestial bodies in real time in the sky above you. All you need to do is to point your device to the sky.
4.6/5 Votes: 362,858
Developer
Vito Technology
Version
2.11.11
Updated
12 January 2021
Requirements
4.4 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Star Walk 2 APK 2.11.7 Özellikler

 

Cihazlarınızda gerçek zamanlı gökyüzü haritasını alın

 

Cihazlarınızdaki gerçek zamanlı gökyüzü haritasıyla, Star Walk 2’deki Android kullanıcıları kendilerini otomatik olarak inanılmaz yıldız evrenine kaptıracaklar. Cep telefonunuzu veya tablet ekranınızı gökyüzündeki her yere doğrultarak eğlenin ve gündüz veya bulutlu olmasına bakılmaksızın, orada olması gereken yıldızlı gökyüzünü anında çoğaltacaktır. Gökyüzünün farklı bölümlerinde yolunuzu bulmak ve onu açıkça keşfetmek için parmaklarınızı ekranda hareket ettirin. Star Walk 2’nin sürükleyici ve eğlenceli ortamları tamamen aklınızı başınızdan alabilir.

 

Artırılmış Gerçeklik deneyimleriyle eğlenerek oynayın

 

En önemlisi, Artırılmış Gerçeklik deneyimleri sayesinde Star Walk 2’de kendinizi nihayet gökyüzünde dolaşırken bulacaksınız. Akıllı telefonda hızlıca geçiş yapabilir, bilgisayarınızdaki arkaya bakan kamerayı kullanabilir ve muhteşem gökyüzünü yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda, fantastik Star Walk 2 akıllı telefon uygulaması, çektiğiniz videoda yıldızlı gökyüzünü simüle etmenize yardımcı olacak ve yıldız izlemeyi daha eğlenceli ve eğlenceli hale getirecektir. Uygulamanın doğru şekilde benzetilmiş yıldız sistemleri sayesinde aslında kameranızla yıldızları görüyormuş gibi hissedeceksiniz.

 

Sezgisel işaretçilerle tüm yıldız sistemini görüntüleyin

 

Ayrıca, güneş sisteminin takımyıldızları, kuyruklu yıldızlar, asteroitler, uzay araçları ve yukarıdaki muhteşem gökyüzünde uçan hemen hemen her şey hakkında okumak istiyorsanız, bu çeşitli özelliklere dikkat çekmek için Star Walk 2’yi kullanabilirsiniz. En önemlisi, uygulama, haritadaki okları takip ederek güzel gök cismini bulmanızı sağlar. Sonuç olarak, kendinizi tamamen yıldız izleme deneyimine kaptırabilirsiniz.

 

Star Walk 2 ile astronomi gerçekleri hakkında daha fazla bilgi edinin

 

Merak edenler için Vito Technology, size gökyüzü ve onları etkileyen güçler hakkında her şeyi öğretebilecek harika bir akıllı telefon uygulaması yarattı. Daha kesin olmak gerekirse, Star Walk 2, Android kullanıcılarının belirli yıldızlar, güneş sistemleri, asteroitler, kuyruklu yıldızlar ve kendi kişisel hikayeleri hakkındaki bilgilere hızlı bir şekilde erişmelerini sağlar. Hiç duymadığınız büyüleyici bilim konularını keşfederek sonsuz kozmik hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Çözüm

 

Star Walk 2, derinlemesine ve büyüleyici işlevselliği sayesinde yıldızlara bakmakla ilgilenen android kullanıcıları için harika bir akıllı telefon uygulamasıdır. Kendinizi tamamen karşılaşmalara kaptırabilir ve uygulamanın muhteşem yıldız evrenini keşfederken çok eğlenebilirsiniz. En önemlisi, web sitemizde bulunan ücretsiz ve kilidi açık uygulama ile uygulama içi etkinlikleri sevmeye başlamak için daha fazla bahaneniz olacak.

What's new

+ Some problems with in-app purchases fixed
+ Minor bug fixes

Enjoy the app? Rate us and share your feedback.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.