Stardew Valley APK (Unlimited Money)

1.4.5.151

  • Payment
ConcernedApe's smash hit farming RPG comes to Mobile!
4.7/5 Votes: 96,145
Developer
Chucklefish Limited
Version
1.4.5.151
Updated
12 January 2021
Requirements
4.4 and up
Size
80M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Stardew Valley APK 1.4.5.151 Özellikler

 

Tamamen özelleştirilebilir karakterler

 

Stardew Valley’deki oyuncular, ihtiyaç duydukları tüm özelliklere sahip kendi benzersiz karakterlerini geliştirebilecekler. İstediğiniz cinsiyeti, cilt tonunu, saç stilini, kıyafetleri, yüz özelliklerini ve diğer özellikleri seçin. Hayal gücünüzü çalıştırarak karakterlerinizi özel ve güzel hale getirin.

 

Basit ve optimize edilmiş dokunmatik kontrollerin keyfini çıkarın

 

Başlangıç ​​olarak, Stardew Valley, oyundaki her hareketi son derece basit ve normal hale getiren modern ve optimize edilmiş dokunmatik kontrollerle hazırlanmıştır. Basit bir hareket komutuyla karakterlerinizi ekranda hareket ettirin, basit bir hareket komutuyla karakterlerinizi yakınlaştırın veya uzaklaştırın, mevcut tüm nesneleri kullanımınıza hazır hale getirin, tüm oyun içi öğelerle kolaylıkla iletişim kurun vb. Bu fantastik oyunda her şey inanılmaz derecede gerçek ve hassas olacak.

Ayrıca mobil cihazlarınızı harici bir gamepad’e bağlayabilir ve isterseniz konsol tarzı oyunları doğrudan mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

 

çiftçi ol

 

Çiftçiliği ilk elden deneyimleme fırsatı bulamayanlar için Stardew Valley, kendinizi bir çiftçinin hayatına sokmak için ideal bir oyundur. Bu aşırı büyümüş tarlaları, bol ürün hasat edebileceğiniz verimli bahçelere dönüştürmek için elinizden gelen her şeyi yaparken bulacaksınız.

Topraklarınızda çeşitli mahsuller yetiştirebilirsiniz. Büyüdükleri koşulların yanı sıra onlara nasıl bakılacağını öğrenin. Yıl boyunca çeşitli mahsuller yetiştirin veya istediğiniz zaman istediğiniz şeyi yetiştirmek için bir cam ev inşa edin.

 

Birden çok özelleştirmeyi keşfedin

 

Stardew Valley, oyunculara çiftlikleri ve evleri için çok sayıda heyecan verici özelleştirilebilirlik seçeneği sunuyor. Sonuç olarak, evinizi güncellemek ve genişletmek için tam özgürlüğe sahipsiniz. Evinizi daha rahat ve konforlu hale getirmek için çeşitli şeylere yatırım yapın.

Tavuk kümeslerinizi, ahırlarınızı, seralarınızı ve diğer yapılarınızı inşa edin ve iyileştirin. Gerekli malzemeleri toplayın ve Stardew Valley maceralarınızda size yardımcı olacak harika eşyalar yaratın.

 

Çözüm

 

Oyun, tartışmasız popüler PC oyununun kusursuz bir mobil bağlantı noktasıdır. Çiftçilik RPG’lerinin hayranları artık bu ikonik oyunu akıllı telefonlarında oynayabilecekler. Kendi sanal çiftçilik dünyanıza girmek ve harika çiftlik hayatının tadını çıkarmak için şimdi ve sonra telefonunuzu elinize alın.

Oyunu seviyorsanız ve benzer bir şey denemek istiyorsanız, Harvest Town veya Ragnarok M: New Generation en iyi önerilerimizden ikisi.

What's new

Fix for Pam 9 heart event.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.