Stick War: Legacy APK 2021.1.4 (Unlimited Gems)

2021.1.34

One of the most popular and highest rated web games of all time now comes to mobile!
4.5/5 Votes: 2,065,409
Developer
Max Games Studios
Version
2021.1.34
Updated
12 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
103M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Stick War: Legacy APK 2021.1.4 Özellikler

 

Eğlenceli ve heyecan verici

 

Hepimiz çöp adamı çok basit bir karakter olarak düşünürüz, bu da iki çöp adam ordusunun birbiriyle savaşması fikrini bazı yönlerden inanılmaz derecede eğlenceli ve heyecan verici kılar. Ancak bunu birkaç çöp adam arasındaki basit bir savaş olarak düşünmeyin; geniş çaplı bir savaş alanında yüzlerce farklı birliğe erişim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, ordunuzdaki herhangi bir karakteri manuel olarak kontrol etme seçeneğiniz de var. Sonuç olarak, iki ordu arasında büyük bir savaşta savaşan bir asker olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca karakterinizi dikkatli bir şekilde kontrol ederek tarafınızdaki zayiat sayısını en aza indirebilirsiniz.

 

Özelleştirilebilir öğeler

 

Birimler, savaşta onlara büyük ölçüde yardımcı olacak çeşitli silahlar ve öğelerle donatılabilir. Bu silahlar oyun içi ilerleme yoluyla veya altın ile satın alınarak elde edilebilir. Belirleyici bir savaş sırasında, hafif bir silah avantajı, ordunuzu zafere götürmek için tüm farkı yaratabilir.

 

Farklı öğe türleri

 

Yaprak eşyalar, buz eşyaları, lav eşyaları, vahşi eşyalar ve vampir eşyaların hepsinin kendine has özellikleri vardır. Yaprak eşya giydiğinizde, diğer eşyalara göre hafif bir hız artışı elde edersiniz, ancak gücünüz düşer. Buz nesneleri giyen birimlerin düşmanları yavaşlar ve genellikle soğuk nedeniyle donar. Lav eşyaları ise düşmanlarınızı yakan ve hasarın bir kısmını onlara geri veren büyük volkanların gücüne sahiptir.

 

Eğlenceli ve heyecan verici

 

Vahşi eşyalardan bahsetmişken, Endless Survivor modunda sonsuz zombi bataklıklarıyla uğraşırken onları son derece yararlı bulacaksınız. Başarılarınız, hayatta kalabileceğiniz gece sayısına göre hesaplanacaktır. Görevlerinizin sonunda inanılmaz ödüller alacağınız için hızlı durun.

 

Çözüm

 

Oyun, fantastik özellikleri sayesinde kesinlikle mevcut en iyi sopa savaş oyunlarından biridir.

What's new

- Added Missions
- Trumpet sound for certain units spawned in Missions mode
- Improved Magikill positioning when attacking Statue
- Minor bug fixes
- King now applies stun when attacking

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.