Strava APK 181.12 (Unlocked)

Varies with device

Track your fitness with Strava activity tracker. Record activity, map your favourite bike trail or run & analyse your training with all the stats – for free!
4.5/5 Votes: 79,551
Developer
Strava Inc.
Version
Varies with device
Updated
20 July 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Strava APK 181.12 Özellikler

 

Rotalarınızı haritalayın ve yeni parkurların kilidini açın

 

Android kullanıcıları, tüm yürüyüşlerini, gezilerini ve egzersiz seanslarını takip etmek için Strava’nın akıllı ve kapsamlı izleme aracını kullanabilir. Ve oradan, uygulama ilerlemenizi izlemenize ve kendinizi başkalarıyla eşitlemenize yardımcı olmak için dünyanın her yerinden insanlardan veri toplayabilir. Her ne kadar en önemlisi, tüm kullanıcılar tarafından toplanan büyük miktarda veri, Strava’nın küresel eğitim rotalarını mükemmelleştirmesine yardımcı olacaktır. Sonuç olarak, bisiklet veya koşu seanslarınızdan önce hangi rotaları izleyeceğiniz konusunda doğru tavsiyeleri rahatlıkla alabilirsiniz.

 

Birçok kullanışlı izleme seçeneği

 

Strava ayrıca tüm fitness çabalarınızı izleyecek ve egzersiz yaparken aktivitenizi takip edecektir. Yarışlarınızı, yürüyüşlerinizi ve yüzme seanslarınızı takip etmek için sonuçlarınızı tamamlama sürenizle karşılaştırın. Uygulamanın tamamlanmış uzunlukları, ortalama hızı, yakılan kalorileri ve diğer faydalı verileri ölçmesine izin verin. Bu, sınavlarınızın her birinde ne kadar başarılı olduğunuzu size bildirecektir.

 

Sosyal fitness ağının keyfini çıkarın

 

Katılanlarınız artık sosyal medyaya maruz kalmalarının ve zararlı çevrimiçi alışkanlıklarının üstesinden gelecekler. Bunun yerine, tüm dünyadaki meslektaşlarınızdan ve kullanıcılardan çok sayıda yararlı ve teşvik edici içerik bulabileceğiniz sanal bir fitness ağı olan Strava’yı ziyaret edebilirsiniz. Fitness ilerlemenizi kendi çevrimiçi hesaplarınızla gösterin ve diğer popüler fitness uzmanlarını takip ederek ipuçlarına, rehberliğine ve çeşitli büyüleyici önerilere erişin.

Herkesin sizin deneyiminizden faydalanması için rota kayıtlarınızı harita üzerinde paylaşın ve bunun tersi de geçerlidir. Sadece kendinize değil, ilgilenenlere de ilham vermek için her tamamlamadan sonra yayınlarınızı gösterin.

 

Birçok eğitim mücadelesinde başkalarıyla rekabet edin

 

Strava ayrıca, platformu daha eğlenceli ve kullanışlı hale getirmek için tüm uygulamaların katılabileceği ve katılabileceği bir dizi haftalık yarışmaya da ev sahipliği yapıyor. Her gün, aylık hedefinize karşı egzersiz yaparak ve çalışarak eğlenin. Arkadaşlarınızla veya kendi seviyenizde yarışın ve eski rekorları kırma hissinin tadını çıkarın. Özenle çalışın ve ödül duyuruları sırasında isminiz anılacaktır.

 

Çözüm

 

Android uygulamaları, kullanışlı fitness uygulaması adidas Running App by Runtastic’e ek olarak Strava ile tam bir izleme hizmetine de sahip olabilir. Ayrıca, bir sosyal fitness ağının eklenmesi, uygulamayı rakiplerinden ayıracaktır.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.