Subway Surfers APK 2.14.0 (Unlimited Coins/Keys)

2.20.0

DASH as fast as you can!
4.4/5 Votes: 35,980,710
Developer
SYBO Games
Version
2.20.0
Updated
20 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
171M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Subway Surfers APK 2.14.0 Özellikler

 

Oyunu çeşitli karakterlerle oynayın

 

Kendinizi destansı koşu aksiyonuna kaptırırken çeşitli engellerin üstesinden gelin. Kaynakları toplayın ve çok çeşitli becerilere sahip yeni karakterlerin kilidini açın. Oyuncular, yüzlerce farklı karakterden oluşan bir oyuncu kadrosu sayesinde, bir dizi farklı ortamda metro sıkıntılarını deneyimleyebilecekler. Ayrıca, aylık güncellemelerle, giderek artan sayıda karakterle oynayabileceksiniz.

 

Çeşitli güçlendirmeler toplayın

 

Yarışları daha rekabetçi ve bağımlılık yapıcı hale getirmek için yarışlar sırasında belirli avantajlar elde etmenize yardımcı olacak çeşitli güçlendirmelere oyuncular ekleniyor. Sonuç olarak, karakterinizi çeşitli engellerden kaçınırken yüksek hızlarda dolaşabileceği gökyüzüne göndermek için boyayla çalışan jetpack’ler toplayabilirsiniz. Ayakkabılarını çıkar ve yerden destansı atlayışlar yap. Alternatif olarak, bozuk paraları size çekmek için güçlü mıknatısı kullanın. Ayrıca koşarken çeşitli farklı bufflar kazanabileceksiniz.

 

Basit ve bağımlılık yapıcı oyun

 

Subway Surfers, dokunmatik ekranlı cihazlar için tasarlanmış temel kontrollere sahiptir. Dokunma komutları ve hareketler kolaylaştırılmıştır. Sonuç olarak, oyuna hızla alışacaksınız. Ve bir kez yaptığınızda, oyundan uzak durmak zor olacak.

Ancak, kontroller basit olsa da, bölümlerde ilerledikçe oyun daha karmaşık hale geliyor. Oyunu ne kadar çok oynarsanız, o kadar eğlenceli hale gelir.

 

Karakterlerinizi özelleştirin

 

Ayrıca, çeşitli karakter özelleştirme seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. En iyi şapkayı bulmak için Çin şapkasından motosiklet kaskına kadar çeşitli aksesuarları deneyin. Temanız için en iyi kıyafetleri seçin ve metroya gidin.

 

Çözüm

 

Subway Surfers, istedikleri zaman oynayabilecekleri sıradan bir oyun arayanlar için tartışmasız güzel bir oyun. En önemlisi, hiçbir ücret ödemeden mod versiyonumuzla çok eğleneceksiniz.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.