SuperSU Pro

1.0.1

SuperSU is the Superuser access management tool of the future ;
2.9/5 Votes: 335
Developer
Finance dual
Version
1.0.1
Updated
9 March 2021
Requirements
4.3 and up
Size
2.2M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

SuperSU Pro Özellikleri

 

Farklı uygulamalarda kök iznine erişin

 

Başlamak için, SuperSU kullanıcıları çeşitli uygulamalarda kök izinlerine erişebilecek. Sonuç olarak, mobil uygulamalarınızda kök onayı gerektiren bazı işlevleri kullanmayı seçerseniz, Süper Kullanıcı erişim istemini hızlı bir şekilde yetkilendirebilir veya erişim bildirimi alabilirsiniz. Tek bir tuşla çeşitli uygulamalara root izni verebilirsiniz.

 

Belirli uygulamalarda bildirim yapılandırması

 

Telefonunuza yüklediğiniz tüm uygulamalardan aldığınız sayısız uyarıdan sıkıldıysanız, SuperSU Pro’nun akıllı güncelleme yapılandırma aracını da kullanabilirsiniz. Sonuç olarak, her uygulama için benzersiz istemci profilleri oluşturabileceksiniz. Sonuç olarak, telefonunuzu bir sonraki açışınızda yalnızca en uygun mesajlar gösterilecektir.

 

Cihazlarınızın kökünü geçici olarak kaldırın

 

Herhangi bir nedenle köklenmeden önce telefonunuzu önceki durumuna geri yüklemeniz gerekirse, uygulamanın Geçici Kök Kaldırma işlevini kullanmanız yeterlidir. Seçin ve telefonunuzu önceki durumuna hızlı bir şekilde geri yükleyebilirsiniz. Ve telefonunuzun tekrar rootlanmasını istiyorsanız, tek yapmanız gereken özellikleri geri almak.

Artık köklü bir bilgisayar kullanmak istemiyorsanız, oyun yine de kalıcı olarak kökten çıkarmayı destekler. Bu çok dikkate değer.

 

Uygulamanızda çalışan tüm süreçleri tespit edin

 

SuperSU Pro’nun güçlü algoritmaları, uygulamanızın çalışan tüm işlemlerini kolayca tespit etmenize yardımcı olur. Sonuç olarak, izniniz olmadan uygulamanız bağlamında çalışan tanımlanamayan işlemler olmayacak.

 

Çözüm

 

Android kullanıcıları artık Programming Hub ve Enki’yi içeren kodlama üçlüsüne SoloLearn’i ekleyebilir. Deneyimlere tam olarak katılmanızı sağlayacak çeşitli faydalı ve ilgi çekici kodlama derslerine kendinizi kaptırmaktan çekinmeyin.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.