Survival on Raft APK 1.177 (Unlimited Money)

1.191

Ocean Nomad is a new release in the series of ocean survival games with new enemies, items, rpg elements, survival on an island and ocean exploration on a boat. Build and upgrade your raft for survival in the sea, defend it from sharks and explore the vast world around. Try all our awesome survival simulator games rolled into one!
4.3/5 Votes: 669,025
Developer
TREASTONE LTD
Version
1.191
Updated
16 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
97M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Salda Hayatta Kalma APK 1.177 Özellikler

 

Büyüleyici hikayelerin tadını çıkarın

 

Sonsuz okyanusta nereye varacağınızı bilmeden yol alırken, denizlerin normalden çok daha büyük olduğunu fark edeceksiniz. Ve görünen o ki, denizi veya en azından doğru yolda olduğunuzu gösteren herhangi bir belirtiyi görememişsiniz.

Sizden habersiz, tüm dünya küresel bir tsunami tarafından yutuldu ve kıtalar yok oldu. Artık dünya sular altında kaldığına göre, birçok insan kendi sallarında yaşıyor ya da kendilerini uzak adalarda mahsur buluyor.

 

Harika hayatta kalma deneyimlerini yaşayın

 

Merak edenler için, artık sonsuz engellerle dolu bir okyanusta yüzen bir sal üzerinde yüzen bir salda hayatta kalabilirsiniz. Günlerce okyanusta yüzerken, hayatta kalan simülasyonun benzersiz oyununu denemekten ve keyfini çıkarmaktan çekinmeyin. Sürükleyici hayatta kalma mücadelelerine daldığınızda, kendinizi kavurucu sıcağa, çaresiz susuzluğa, aç hayvanlara ve tahmin edilemez şekilde değişen havaya karşı savaşırken bulacaksınız. Tek oyunculu hayatta kalma görevlerini oynayın veya okyanusta birlikte gezinmek için arkadaşlarınızla takım kurun.

 

Diğer kurtulanlarla tanışın ve fethedin

 

Survival on Raft’ta Android oyuncuları, benzer durumda olan diğer hayatta kalanlarla takım oluşturacak. Uçsuz bucaksız okyanusu keşfetmek için bir araya gelin ve kendi hayatta kalma ekibinizi oluşturun. Aynı zamanda, ıssız bir adada her zaman güvenli bir sığınak arayışındasınız. Temelinizi inşa ederken ve nihai oyun içi deneyimlerinize başlarken, sınırsız denizleri keşfedin ve okyanuslara hükmetmek için sayısız istilaya girişin.

 

Kancanızla bir şeyler kapmak

 

Ek olarak, oyuncular, etrafınızda yüzen kaynakları ve nesneleri toplamak için kancanızın kullanımını içeren Survival on Raft’ın özel ve büyüleyici oyun içi mekaniğinin keyfine varacaklar. Köpekbalıklarının varışınızı beklediği denize girmek zorunda kalmadan kaynakları toplamak için olta kancası olarak kullanın. Gelecekteki çabalarınızda size yardımcı olacak çeşitli araçlar ve ürünler toplamaktan çekinmeyin. Hayatta kalma görevlerinizin ilk aşamalarında, bir dizi büyüleyici şeyi yakalamak için kancanızı dışarı atmaya devam edin.

 

Çözüm

 

İlgilenenler için, Survival on Raft şimdi başka bir büyük hayatta kalma mücadelesi olarak mevcut. Dawn of Zombies veya Jurassic World’e rakip olan ve oyunun özel özelliklerinden yararlanmaya devam eden favori oyununuzu oynamaktan çekinmeyin. Ve en önemlisi, modlardan tamamen açık ve kısıtlamasız oyunlarımızla Survival on Raft’ı sonuna kadar yaşayacaksınız. Ve elbette, istediğiniz zaman alabilirsiniz.

What's new

Fix minor bugs
Minor balance fixes

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.