Survivalcraft 2 v2.2.10.4 (God Mode)

2.2.11.3

What's new in the 2.2 update:
3.8/5 Votes: 26,821
Developer
Candy Rufus Games
Version
2.2.11.3
Updated
29 December 2019
Requirements
4.1 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Survivalcraft 2 v2.2.10.4 Özellikler

 

Basit ve sezgisel kontroller

 

Başlamak için, Survivalcraft 2’deki oyuncular oyunun temel ancak sezgisel kontrol seçeneklerine erişebilecekler. Bunu söyledikten sonra, oyunla hızlı bir şekilde tanışacaksınız. Sonuç olarak, bu oyun türüne aşina olmasanız bile, oynaması eğlenceli bir oyun olacak.

 

Derinlemesine ve bağımlılık yapıcı oyun

 

Ayrıca, kontrollerin basit olması, oyunun basit veya sıkıcı olduğu anlamına gelmez. Gerçekte, keşfedilecek çeşitli öğeler ve konumların yanı sıra katılım için çeşitli eğlenceli etkinlikler içeren derinlemesine hayatta kalma oyunu.

Maden cevherleri, hayvan eşyaları ve diğer koleksiyonlar gibi benzersiz kaynakları aramak için geniş haritaları keşfederek başlayın. Survivalcraft 2’nin zorluklarını aşmak için yeterli yakıtınız olduğundan emin olun.

Ayrıca, Survivalcraft’taki heyecan verici zanaat ve inşa özellikleri, maceranızla istediğiniz her şeyi yapmanız için sizi teşvik edecektir. Paranızı toplayın ve sizi desteklemek için ihtiyaç duyduğunuz kadar ekipman ve silah yapmaktan çekinmeyin.

 

Büyük dünyayı keşfetmekten çekinmeyin

 

Survivalcraft 2’deki ortamların tamamı rastgele oluşturulduğundan, her oyuncu kendi evreninde benzersiz bir deneyim yaşayabilir. Ayrıca, ormanlar, çöller, göletler ve benzeri gibi çeşitli manzaralar, hayatta kalan görevlerinizi çok daha eğlenceli ve heyecan verici hale getirecek, çünkü her biri kendi özel sakinleri ve kaynakları olan çeşitli yerleri keşfedebileceksiniz. .

 

Birden fazla hayvanla karşılaş

 

Bahsetmişken, oyunda her biri kendi özel ekosistemine sahip 30’dan fazla farklı gerçek dünya hayvanı var. İsterseniz, onları hızlı bir şekilde bulabilir ve yiyecek için takip edebilirsiniz. Ancak, mükemmel bir dünyada, günlük işlerinizde size yardımcı olması ve hayvan yetiştirmek için bazı hayvanları yakalamak istersiniz. Bununla birlikte, sığırlarınızı, domuzlarınızı ve diğer hayvanlarınızı yetiştirmenize yardımcı olabilmeleri için atlarınızı, develerinizi ve eşeklerinizi evcilleştirerek başlayabilirsiniz. Ayrıca oyunda ortaya çıkan diğer vahşi yırtıcılar, hem siz hem de hayvanlarınız için tehdit oluşturuyor. Sonuç olarak, silahların ve sığınakların hazır olduğundan emin olun.

 

Çözüm

 

Popüler Minecraft ve Terraria oyunlarının hayranları, özellikle hayatta kalmayı ve keşfetmeyi seviyorlarsa, şüphesiz Candy Rufus Games’in en son oyununun tadını çıkaracaklar. Oyunun bir dizi el cihazında gerçekten eğlenceli olduğundan bahsetmiyorum bile. Ve en önemlisi, modumuzla ücretsiz olarak alabilirsiniz. Neden hala tereddüt ediyorsun?

What's new

Terrain height doubled to 256 blocks
Increased number of inventory slots to 10
Fixed glitches when too many complex blocks in one place
Added flat island mode
Added Great White sharks
Tools overhaul
Terrain generation overhaul
New lighting model
Food takes longer to rot, rotten food turns into compost
Rain drops generate particles when striking ground
Added starting location option: Easy, Medium and Hard
Added Mimosa trees
... and many more: full list of over 70 changes on our website

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.