Sweet Home Stories APK (Unlocked)

1.2.6

Wake up and get ready! There are lots of things to do in Sweet Home Stories! A fun and safe educational doll house game for kids, about daily life in a household, where everyone is welcomed and the only rule is to use your imagination to create amazing stories with your new family.
3.7/5 Votes: 56,030
Developer
PlayToddlers
Version
1.2.6
Updated
31 December 2020
Requirements
4.4 and up
Size
29M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Tatlı Ev Hikayeleri APK 1.2.6 Özellikler

 

Tam bir ev kurulumu

 

Başlangıç ​​olarak, Sweet Home Stories’deki Android oyuncuları, keşfedilecek tüm çeşitli alanlara sahip tam teşekküllü bir sakini içeren kendi harika ev sistemlerini oluşturma fırsatına sahip olacak. Her biri kendi özel konfigürasyonlarına ve inanılmaz deneyimlere sahip evin büyüleyici alanlarını keşfetmekten çekinmeyin.

Yemek odasında ailenizle iyi vakit geçirirken 7 odada oynayın. Mutfakta yemek yapmak, tadını çıkarmak için harika bir oyundur. Kızlarla çocuk odasında iyi eğlenceler. Ailenin gecesini ebeveynin yatağında olabildiğince yakın bir şekilde simüle edin. Ön bahçede ve arka bahçede çeşitli şeylerde oynamak. Liste uzayıp gidebilir.

 

Oynamak için mutlu bir aile

 

Mutlu aile ile oyundan aldığınız zevki arttırmak için açıkça oynayabileceğiniz birkaç eğlenceli karakter de olacak. İki sevimli çocukla, onların misafirperver arkadaşlarıyla, çaresiz bir bebekle ve sevimli kedileriyle oynayın. Günlük rutinlerini nasıl tekrarlayacağınızı düşünürken bu karakterlerin hepsini denemekten çekinmeyin. Sevimli ailenizi keşfedin ve onlar için evde çeşitli eğlenceli oyunlar oynayın.

 

Serbestçe etkileşim kurmak için ilginç öğeler

 

Ve oyun içi sahneleri kurmanızı ve Sweet Home Stories’in ilgi çekici oyununun keyfini çıkarmanızı çok daha basit hale getirmek için oyun, evin her yerinde keşfedebileceğiniz yüzlerce sürükleyici nesneye sahiptir. Onlarla etkileşim kurmaktan çekinmeyin ve ev simülasyonunun eğlenceli oyununu deneyimlemenin yeni yollarını düşünün.

 

Denemek için tonlarca şirket içi aktivite

 

Herhangi bir aile üyesi gibi yüzlerce günlük görevin veya rahatlamanın eğlenceli oyun içi aktivitelerinin tadını çıkarmaktan çekinmeyin. Çocukları yatağa götürmekten ve anne ve baba olarak yemek pişirmekten evcil kedileriyle ders çalışmaya ve oynamaya kadar. Sweet Home Stories, sınırsız oyun içi olanaklar nedeniyle sizin için çok eğlenceli ve eğlenceli olabilir.

 

Çözüm

 

Çocuk oyuncular, ilgi çekici ev simülasyonu oyunları ve taklit oyun sayesinde artık harika interaktif oyuncak evlerine erişebilecekler. Çeşitli büyüleyici oyun içi etkinliklere katılmaktan çekinmeyin ve mümkün olduğunda heyecan verici simülasyon oyununun tadını çıkarın.

Aynı zamanda, ilgilenenleriniz, hayali oyun deneyimlerinizi yepyeni bir düzeye çıkaracak Günlük Alışveriş Hikayeleri’nde eğlenecek. Her durumda, tüm bu PlayToddler oyunlarını son derece eğlenceli ve keyifli bulabilirsiniz.

What's new

- Minor bug fixes
- Improved game Icon

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.