Symbolab APK 8.14.0 (Unlocked)

8.14.1

Your private math tutor, solves any math problem with steps! Equations, integrals, derivatives, limits and much more.
4.4/5 Votes: 52,186
Developer
Symbolab
Version
8.14.1
Updated
26 April 2021
Requirements
5.0 and up
Size
15M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Symbolab APK 8.14.0 Özellikler

 

Kendinize kişisel bir matematik çözücü ve öğretmeniniz olsun

 

Matematikle ilgili sorun yaşıyorsanız arkanıza yaslanın ve rahatlayın çünkü Symbolab size matematikle ilgili tüm sorunlarınızı çözebilecek en iyi kişisel matematik çözücüyü ve akıl hocasını sağlayabilir. Tüm okul, kolej ve üniversite araştırmalarınızın, görevlerin ve derslerin yanıtlarını burada çok az zorlukla rahatlıkla bulabilirsiniz. Aynı anda sezgisel ve açık yönergeler alın, bu da deneyleri daha da doğru hale getirecek.

 

Çeşitli matematik problemleri için ayrıntılı açıklamaların tadını çıkarın

 

Bundan bahsetmişken, Android kullanıcıları matematik problemlerine doğru cevapları bulmak için Symbolab’ı kullanmaya devam edebilir. En önemlisi, yazılımın tamamlamanız gereken tüm adımlar hakkında kapsamlı talimatları olacaktır. Sonuç olarak, tüketiciler çabalarından en iyi şekilde yararlanmaya devam ederken kendilerini derslere tamamen kaptırabilirler.

 

Tüm matematik seviyeleriyle problemlerinizi çözün

 

Symbolab, tüm kullanıcılara tam bir matematik standardı sunacak ve öğrencilerin geçmesi gereken çeşitli seviyeler arasında değişiklik gösterecektir. Sonuç olarak, kendinizi tüm zor matematik problemlerini kolaylıkla ve verimli bir şekilde çözerken bulacaksınız. Ayrıca, mevcut çeşitli matematik dereceleri nedeniyle kullanıcılar yine de tüm sorunlarına erişebileceklerdir.

 

Çeşitli stillerden farklı matematik problemleri

 

Aynı zamanda Symbolab, çeşitli formatlarda mevcut matematik problemlerinin kapsamlı bir listesini sunar. Tüm Matematik, Cebir Öncesi, Cebir, Matematik Öncesi, Trigonometri, Fonksiyonlar, Matris, Vektörler, Geometri ve İstatistik sorularınızı çözmek için simülatörü kullanmaktan çekinmeyin. Modern ve hızlı yanıt veren sunucu sayesinde kullanıcılar matematik problemlerini hızlı ve rahat bir şekilde çözebilecekler.

 

Çözüm

 

Symbolab’ın bu ilgi çekici akıllı telefon uygulaması, matematiksel yeteneği ile şüphesiz öğrencilere ve matematik meraklılarına ilham verecektir. Uygulamanın kilitli olmayan sürümü artık web sitemizde mevcut olduğuna göre, testlerinizden en iyi şekilde yararlanmaya devam edebilirsiniz.

What's new

Enhancements and bug fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.