Temp Mail Pro 1.00 (Paid for free)

2.78

Using Temp-Mail app, you can instantly generate disposable temporary email address and immediately receive emails, including photos or any other attachments.
4.5/5 Votes: 141,561
Developer
Privatix Limited
Version
2.78
Updated
19 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
15M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Temp Mail Pro 1.00 Özellikleri

 

Kendinizi spam e-postalardan gizlemenin etkili bir yolu

 

Kendinizi İnternet’teki istenmeyen istenmeyen e-postalardan korumanın iyi bir yolunu arıyorsanız, Temp Mail iyi bir seçenektir. Bununla birlikte, uygulamanın geçici e-postaları, spam’den kolayca gizlenmenizi sağlar. Geçici olarak oluşturulan e-postalarınızı bu konumdan alabilir ve bunları çevrimiçi olarak önemsiz e-postaları almak için kullanabilirsiniz. Bu e-postalar kendi kendini imha edecek ve geçici dokunuşunuzun artık aktif olmamasını sağlayacaktır. Sonuç olarak, hiçbir spam gönderici sizi metinleriyle rahatsız edemez. Bu e-postaları kullanırsanız önemli iletişim adresinizi kimseyle paylaşmak zorunda kalmazsınız, böylece gizliliğiniz ve anonimliğiniz korunur.

 

Kayıt gerektirmeyen basit ve kullanışlı kullanımlar

 

Temp Mail’deki Android kullanıcıları, kimlik doğrulama gerektirmeyen, uygulamanın hızlı ve hoş bir şekilde kullanılmasını sağlayan kolay ve kullanışlı yazılımı da sevebilirler. Uygulamayı açmanız yeterlidir; geçici e-postanız kullanıma hazır olmalıdır. E-postalarınızı panoya kopyalamaktan çekinmeyin veya güvenli bir şekilde saklamak için QR kodunu kullanın.

Geçici adreslerinizle işiniz bittiğinde, bunları silebilir ve gelecekte kullanmak üzere yenilerini oluşturabilirsiniz. Normal e-postalar için alabildiğiniz kadar, cep telefonunuzda anında iletme bildirimleri alın ve Temp Mail’den kesintisiz posta tesliminin keyfini çıkarın.

 

İndirebileceğiniz gelen kutusu ve dosya eklerini alın

 

E-posta almak söz konusu olduğunda, Temp Mail, kolayca okunabilen e-postalar ve işlevler içeren kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Gmail gibi diğer sitelere gelince, yine de tüm e-postayı alabilirsiniz. Tüm e-postalarınızı ve eklerinizi istediğiniz zaman açılacak şekilde hazırlayın. Ana e-postanızı açar gibi e-posta eklerinizi indirmek ve keyfini çıkarmak için uygulamayı kullanın. Kullanıcılar ayrıca kaynak EML’lerini posta kutularından içe aktarabilir ve alma işlemini mobil cihazlarında güvende tutabilir.

 

Tercih ettiğiniz dillerden herhangi birinde uygulamanın keyfini çıkarın

 

Akıcı İngilizce konuşamayanlarınız için, uygulamada seçim yapabileceğiniz çeşitli dil seçenekleri var. Uygulama içi işlevselliği tüm mobil cihazlarınızda ve seçtiğiniz herhangi bir dilde kullanmaktan çekinmeyin. Tüm Android kullanıcıları, Temp Mail’deki dillerinizin tam yerelleştirilmesinden yararlanabilir ve işlevselliğinin hızlı ve verimli bir şekilde kullanılmasına olanak tanır.

 

Çözüm

 

Öte yandan Temp Mail, başkalarından istenmeyen e-postalar almaktan kaçınmak için çevrimiçi e-posta alışverişi yaparken kimliğinizi güvende tutmanın basit bir yolunu arayanlarınız için harika bir uygulamadır. Gerçek hesabınızı ifşa etmeden kendi istikrarlı geçici e-postalarınızı kolayca oluşturma yeteneğini kullanabilirsiniz. Ayrıca, güvenli silme özelliği, gönderdiğiniz adresleri kimsenin görmemesini sağlar.

What's new

Autofill fixes for free users and additional improvements

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.