Terraria APK (Unlimited Items)

1.4.0.5.2.1

  • Payment
DIG! FIGHT! EXPLORE! BUILD! Join the community of millions of Terrarians!
4.6/5 Votes: 327,554
Developer
505 Games Srl
Version
1.4.0.5.2.1
Updated
8 December 2020
Requirements
4.4 and up
Size
161M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Terraria APK 1.4.0.5.2.1 Özellikler

 

Çapraz platform çok oyunculu

 

İster yan yana oturuyor olun, ister yakındaki aynı Wi-Fi ağını kullanarak internet bağlantısını kullanarak çevrimiçi bir oyunda birbirinizle iletişim kuracaksınız. Oyun ayrıca platformlar arası çok oyunculu oyunlara da izin verir, böylece PC’leri ve diğer platformları olan arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Bu, oyunu inanılmaz derecede bağımlılık yapar, çünkü eğlence aynı haritada dört oyuncuya kadar birleştirilebilir.

 

Craft sistemini keşfedin

 

Oyun, Minecraft gibi, oyuncunun etrafta dolaşmasına ve inşaat için gerekli nesneleri toplamasına izin verir. Oyuncular şu anda yeni üretim yöntemini kullanarak silahlar, zırhlar, iksirler vb. gibi çeşitli kategorilerden 1360’tan fazla farklı öğe üretebilirler. Yolculuğunuz sırasında sık sık ihtiyaç duyacağınız için zanaatkarlık üzerine kapsamlı ödevler yaptığınızdan emin olun.

 

Yüzlerce farklı canavar

 

Yararlı ganimetler elde etmek için yiyecek aramanın yanı sıra yaratıklarla savaşmanız gerekecek. Bunu yapmak için dev yaratıklara karşı mücadeleye yardımcı olacak güçlü silahlar yaratabilmeniz gerekir. Ancak, onları yenmede başarılı olursanız, faydaları inanılmaz derecede ödüllendirici olacaktır.

Şu anda Terraria’da bölgeyi keşfederken mücadele etmeniz gereken 450’den fazla farklı canavar ve düşman var. – birinin kendi güçlü ve sınırlamaları kombinasyonunun yanı sıra bazı harika koleksiyonlar vardır.

 

Yardım etmek için evcil hayvanlarınızı büyütün

 

Oyunda sizi desteklemek için görevleriniz sırasında size yardımcı olacak evcil hayvan yetiştirme imkanı da vardır. Oyuncu şu anda 30’dan fazla farklı köpek türünü yakalayabilir ve eğitebilir. Her birinin benzersiz bir beceri seti vardır, bu nedenle ekibinizi güçlendirmek için çok sayıda topladığınızdan emin olun.

 

Çözüm

 

Oyun, mükemmel oynanışı, sağlam işçiliği sistemi ve keşfedilecek çeşitli bölgeleri sayesinde size saatlerce eğlence sunacak. Her zaman Android’inizin önbelleğinde bulunabilecek harika oyunlardan biridir.

What's new

Minor bug fixes 🤏🛠️

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.