The Amazing Spider-Man 2 APK .8 (Unlimited Money)

1.2

Explore the making of The Amazing Spider-Man™ with this groundbreaking app for your Sony Xperia™ Tablet™ S! Enjoy as a stand-alone app or sync it to your Blu-ray™ of The Amazing Spider-Man for the full Second Screen Experience.
3.7/5 Votes: 8,773
Updated
6 October 2012
Requirements
3.0 and up
Size
30M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

İnanılmaz Örümcek Adam 2 APK 1.2.8 Özellikler

 

ÖRÜMCEK ADAM 2’NİN KEYFİNİ ÇIKARIN

 

Amazing Spider-Man 2, oyunun büyüklüğüne sadık kalmaya çalışır. Örümcek Adam olarak ip atlama, duvarda gezinme ve ağ atıcı gibi bir dizi özel eylem gerçekleştirebilirsiniz. Örümcek Adam, el becerisi ve zekasıyla sizin etkiniz altında. Oyun, orijinal kattan birkaç öğeyi bir araya getirirken, aynı adı taşıyan Marvel filminden ilham alan materyalleri de içeriyor. “Spider-Man Unlimited” dışında, oyun büyük olasılıkla harika şeyler başardı ve Sony filminin ötesine geçme potansiyeline sahip. Oyunda Spider-Man ün kazandı ve Black Cat ve Screwball gibi yeni karakterlerle başa çıkmayı başardı. Ayrıca Symbiote Spider-Man, Iron Spider ve daha fazlası gibi inanılmaz Spider-Man kostümlerinin kilidini açarak oyunu özelleştirebilirsiniz.

 

MÜKEMMEL VE ​​ÇEKİCİ OYUN

 

Incredible Spider-Man 2’de çok fazla şey var, bu yüzden uçsuz bucaksız 3D açık dünyada gezinirken çok eğlenebilirsiniz. “Spider-Man Unlimited”da olduğu gibi, yoğun Times Meydanı ve pitoresk Central Park gibi 6 kapsamlı bölgesi ve birkaç harika eseri ile Manhattan’ı tamamen ziyaret edeceksiniz. Oyun, etkileyici 3D grafiklere ve uzun bir keşif deneyimiyle keşfedilebilecek çok çeşitli heyecan verici özelliklere sahiptir. Marvel macera sporlarını ve süper kahraman filmlerini sevenler için bu oyun mükemmel bir seçim. Örümcek Adam rolünü üstleniyor ve heyecan verici bir maceraya katılıyorsunuz. Oyun, Spider-Man’in yanı sıra altı efsanevi canavarın yanı sıra bir dizi ilgi çekici yan görev içeriyor.

 

Çok oyunculu görevler

 

Oyunda devasa ve çok oyunculu görevler bulunuyor. Haritadaki kırmızı noktalar, bölgede meydana gelen tehlikeli sorunları gösteriyor. Hırsızlık, araba hırsızlığı, kazazedeler ve diğer potansiyel olarak riskli durumlarla uğraşıyorsunuz. Örümcek Adam’ın yardımı, halk nezdinde prestijini ve güvenilirliğini artıracaktır. Puan kazanmak için kritik olayları (haritadaki mavi noktalar) tamamlamanız gerekir. Daha sonra puanlarınızı yeteneklerinizi geliştirmek veya mağazadan yeni elbiseler veya diğer aksesuarlar gibi harika ürünler satın almak için kullanacaksınız.

 

 

 

 

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.