The Sims Mobile Apk (Unlimited Money)

28.0.1.122384

Read on for important info below!
4.1/5 Votes: 1,418,776
Developer
ELECTRONIC ARTS
Version
28.0.1.122384
Updated
13 July 2021
Requirements
4.1 and up
Size
118M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Sims Mobil APK 26.1.0.113397 Özellikler

 

Kendi sim’lerinizi yaratın

 

Başlamak için, The Sims Mobile’daki oyuncular, Sim’lerinin görünümünü tamamen özelleştirmelerine olanak tanıyan derinlemesine özelleştirme özelliğine eklenecek. Karakterleri kendi başlarına özel ve çarpıcı kılmak için gözlerden ve burundan güzel dudaklara, saç stillerine, kostümlere ve kozmetiklere kadar sayısız yüz özelliklerine sahip olun. The Sims Mobile dünyasına girmek için elbette seçtiğiniz cinsiyeti seçebilirsiniz.

Ayrıca karakterlere çeşitli kişilik özellikleri atayarak özelliklerini değiştirebilirsiniz. Oyunda ilerledikçe, bu onları doğru yöne yönlendirecektir.

 

Kendine mükemmel bir ev ver

 

Ayrıca hayatınızın geri kalanını geçirebileceğiniz rahat bir eve sahip olmak da gereklidir. Sims akıllı telefon ise, oyunun sayısız özelleştirme seçenekleriyle birlikte oyuncuları kendi hayallerindeki eve davet ediyor.

İdeal evinizi elde etmek için uyumlu bir çaba gösterin. Evinizi genişletmenize yardımcı olacak birden fazla inşaat seçeneği mevcuttur. Yeni bir havuz, bir çim ve hatta bir tenis kortu hediye edin. İç mekan açısından, birçok mobilya ve dekorasyon için çeşitli seçenekleriniz olacak.

Sağlığınızı ve mutluluğunuzu artırmak için odanızı boyayın, zemini renk düzenine göre ayarlayın, harika sanat eserleri sergileyin veya bazı iç mekan bitkileri alın. Çabalarınıza devam edin.

 

hayatını nasıl istiyorsan öyle yaşa

 

The Sims Mobile’ın en büyük yanı, oyuncuların herhangi bir tepkiden korkmadan hayatlarını istedikleri gibi yaşamakta özgür olmalarıdır. Sonuç olarak, bir playboy’a dönüşecek ve paranızı partilere ve içeceklere harcayacaksınız. Alternatif olarak, bir aile beyefendisi olmalı ve sevdikleriniz için mümkün olduğunca çok destek almalısınız. Sim aileniz büyüdükçe diğer çeşitli karakterler üzerinde de etki sahibi olacaksınız.

The Sims Mobile’da kendi hikayelerinizi yazabilir ve karakterlerinizin farklı yönlere gitmesini sağlayabilirsiniz. Her zaman arzu ettiğiniz kariyer için çalışırken kalbinizin sesini dinleyin. Çok çalışın ve yaşam giderlerinizi karşılayacak kadar para biriktirin.

 

Sim’inize iyi bakın

 

Ayrıca, huzurlu ve tatmin edici bir yaşam sürmek için Sim’lerinize iyi bakabilmeniz gerekir. Sonuç olarak, isteklerine dikkat ettiğinizden ve mümkün olduğunca kolay yanıt verdiğinizden emin olun. Yanlış yola girmediklerinden emin olmak için hayatlarına bir göz atın.

Sims’inizin oyun oynamak, spor yapmak, dans etmek, müzik dinlemek, TV seyretmek, bahçe işleri yapmak, yemek pişirmek gibi şeyleri yaparak eğlenmesini sağlayın. The Sims Mobile’da eğlence hiç bitmez, özellikle de en sevdiğiniz karakterlerle oynadığınızda.

 

Çözüm

 

Virtual Families serisi gibi oyunları seviyorsanız, şüphesiz bundan zevk alırsınız. Sims Smartphone, yalnızca bu oyunlarda görülen derinlemesine yaşam simülasyonu oynanışına sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda milyonlarca oyuncudan oluşan devasa bir sosyal dünyaya da sahip. On binlerce sıradan oyuncuyla etkileşime geçin ve yaşam deneyimlerinizi paylaşın. Ayrıca oynamak tamamen eğlenceli. Ama denememeniz için hiçbir mazeret yok.

What's new

Sul Sul! Sim Festival Season Two: Hello Japan is in progress! What do your daily and season tasks look like today? In our latest update, you’ll enjoy:

- Baking delicacies to earn magnificent rewards in 'Grand Mansion' Sweet Treat Showdown rerun

- Helping Smallfry discover clues in the 'Bargains Aplenty' Treasure Hunt to win a cool loot of varied prizes

Follow The Sims Mobile on Twitter today!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.