The Walking Dead: Season One APK [edit]

1.20

As featured in TegraZone, The Walking Dead is a five-part game series (Episode 2-5 can be purchased via in-app) set in the same universe as Robert Kirkman’s award-winning series. Play as Lee Everett, a convicted criminal, who has been given a second chance at life in a world devastated by the undead. With corpses returning to life and survivors stopping at nothing to maintain their own safety, protecting an orphaned girl named Clementine may offer him redemption in a world gone to hell. Experience events, meet people and visit locations that foreshadow the story of Deputy Sheriff Rick Grimes. A tailored game experience – actions, choices and decisions you make will affect how your story plays out across the entire series.
4.5/5 Votes: 1,282,171
Developer
Howyaknow LLC
Version
1.20
Updated
6 March 2018
Requirements
2.3.3 and up
Size
12M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

The Walking Dead: Birinci Sezon APK 1.20 Özellikler

 

Düzinelerce farklı özelleştirme seçeneğini keşfedin

 

Çok çeşitli seçenekler arasından seçim yaparak karakterlerinizin görünüşlerini kişiselleştirerek başlayın.

Carrie, mağara adamı, çiftçi, itfaiyeci kaskları ve hatta Viking ve zombi şapkaları gibi çeşitli şapka seçenekleri arasından seçim yapın.

Saç modeli – Frankenstein, ninja, palyaço ve Justin Bieber’ın güzel saç modelleri arasından seçim yapın. Çeşitli saç stilleri arasından seçim yapabilir ve istediğiniz zaman aralarında geçiş yapabilirsiniz.

 

Yeni arabaların kilidini açın ve favorinizi seçin

 

Efsanevi sürücüler olun ve spor arabalar, canavar arabalar, SUV’lar ve hatta bir okul otobüsü de dahil olmak üzere çeşitli araçlarda bitiş çizgisine yarışın. Zorlukları tamamlayıp ödüller kazandıkça, çeşitli ilginç arabaların kilidini açabileceksiniz. En sevdiğiniz arabaları seçin ve Hill Climb Racing 2’de tepe tırmanma parkurlarını sallamaya hazır olun.

Rakiplerinizle eşleşmek için arabalarınızı yükseltin

 

Ayrıca, yarışmalar sırasında daha yetenekli olmaları için araçlarınızı güncellemeniz ve yeni yükseltmeler ve parçalar yüklemeniz önerilir. 14’ten fazla farklı ayar bileşeninin yardımıyla otomobilin becerilerini yükseltin ve yenilerini ekleyin. Rakiplerinizin yeteneklerine ayak uydurmak için bunu düzenli olarak yapın.

 

Yeni yarış takımı özelliğini keşfedin

 

Hill Climb Racing 2’deki oyuncular, nihai takım yarış savaşlarında diğer oyunculara karşı yarışacakları heyecan verici takım savaşlarında yer alma fırsatına sahip olacaklar. Başkalarına meydan okurken arkadaşlarınızı toplayın ve kendi yarış takımınızı oluşturun.

 

Çözüm

 

Başınızı belaya sokmadan akrobasi gösterileri yapabileceğiniz ve garip makyajlar yapabileceğiniz yeni bir yarış oyunu arıyorsanız Hill Climb Racing 2 tam size göre bir oyun. Bu eğlenceli ve eğlenceli yolculukta diğer yarışçılara karşı yarışırken okul otobüsünüzde zıplamaktan çekinmeyin.

What's new

Bug Fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.