The Wild Darkness APK 1.1.00 (Unlimited Money)

1.1.47

Inside a forest on a mysterious world...
4.4/5 Votes: 45,629
Developer
PoPeyed Inc
Version
1.1.47
Updated
29 June 2021
Requirements
4.1 and up
Size
87M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Vahşi Karanlık APK 1.1.00 Özellikler

 

Farklı kurulumlarla kendi karakterlerinizi yaratın

 

Başlamak için, The Wild Darkness’taki Android oyuncuları, adları ve varsayılan kurulumuyla tamamlanan kendi benzersiz karakterlerini oluşturacaklar. Ancak, oyunda ilerledikçe ve daha fazla eşya elde ettikçe, yeni karakterlerinizi kişiselleştirmeyi ve güncellemeyi deneyebilirsiniz. Ayrıca, her biri kendi etkileri ve faydaları olan çeşitli totemler arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm bunların hayatta kalma çabalarınız üzerinde büyük bir etkisi olmalıdır.

 

Keşfedilecek çeşitli yerleri olan devasa bir dünya

 

Android oyuncuları kendilerini The Wild Darkness’ta keşfedilecek birçok büyüleyici yerin olduğu uçsuz bucaksız bir evrende dolaşırken bulacaklar. RPG maceralarınıza devam ederken bölgeleri keşfetmek, toplanacak nesneleri ve kaynakları aramak, daha zorlu canavarlarla savaşmak ve en önemlisi oyun içi arsa hakkında daha fazla bilgi edinmek için eğlenin. Oyun içi maceranız boyunca gizli gizemleri ortaya çıkarın ve birkaç bulmacayı çözün. Oyunun eğlenceli ve etkileşimli deneyimleri, oynarken harika zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

 

Canlılığınızı garanti altına almak için birden fazla öğe ve kaynak toplayın

 

Bundan bahsetmişken, The Wild Darkness, vahşi doğada bulunabilecek çeşitli araçlar ve şeyler içerir. Düşmanları ve goblinleri öldürerek eşya toplayabilir ya da topraklarda yemek yemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu gizemli ülkede hayatta kalan biri olarak hayatta kalmak için birçok değerli eşyaya ve eşyaya ihtiyacınız olacak. Ayrıca, toplanan materyaller yeni araçlar ve silahlar yaratmanıza yardımcı olacaktır.

 

Çözüm

 

The Wild Darkness’ın heyecan verici oynanışına dahil olanlarınız, oyunun derinlemesine oynanışının çok çeşitli oyun içi etkinliklerden yararlanmanıza olanak tanıdığını görecektir. Burada, nihai hayatta kalma karşılaşmalarına özgürce katılabilir, heyecan verici savaşlarda eğlenebilir, eşya tasarlamanın ve üretmenin keyfini çıkarabilir ve oyun boyunca gizlenmiş sayısız sırrı ortaya çıkarabilirsiniz. Tüm bunlar, genel RPG deneyimini daha da eğlenceli hale getirmelidir.

What's new

A random area generation system has been added.
You can get map fragments from ogre bandits wandering around the map and enter new areas.
Additional resources can be acquired in new areas.
When you exit a new area, you cannot re-enter it.
Added fences and fence gates.
Other bug fixes.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.