Thumbnail Maker APK 11.5.0 (Unlocked)

11.6.1

With this free thumbnail maker for YouTube , you can quickly and easily create stunning thumbnails, banners and cover photos for multiple social media platforms. This offers awesome thumbnails & banners for youtube the best experience you can get with a design app.
4.4/5 Votes: 79,413
Developer
Content Arcade Apps
Version
11.6.1
Updated
8 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
19M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Küçük Resim Oluşturucu APK 11.5.0 Özellikler

 

Küçük resimler ve kapaklar oluşturun

 

Başlangıç ​​olarak, Android kullanıcıları, uygulamanın sezgisel ve kullanıcı dostu özellikleri sayesinde, tüm sosyal medya içerikleri için hızlı bir şekilde küçük resimler ve kapaklar oluşturmak için Küçük Resim Oluşturucu’yu kullanabilir. Küçük resimlerinizin, posterlerinizin ve afişlerinizin sanatsal çekiciliğini geliştirirken, yardımcı görüntü oluşturucuları keşfetmekten çekinmeyin. Yazılım ayrıca eski küçük resimleri yeniden tasarlamanıza, sanatsal çalışmalarınızdaki muhteşem görsel deneyimleri keşfetmenize ve çok daha fazlasına yardımcı olacaktır.

 

Sezgisel tasarım için kullanışlı kullanıcı arayüzü

 

Thumbnail Maker’ın Android kullanıcıları, eğlenceli küçük resimler oluşturmalarına yardımcı olmak için uygulamanın kullanıcı dostu arayüzünden de yararlanacak. Küçük Resim Oluşturucu’nun harika uygulama içi özellikleri, küçük resimlerin genel algısını ayarlamanıza, tweet’lerinizi daha iyi okumanıza ve içeriğinizin izleyicilerin dikkatini hızla çekmesine olanak tanır.

 

Büyük bir ücretsiz arka plan koleksiyonunun keyfini çıkarın

 

Küçük Resim Oluşturucu ayrıca, küçük resim oluşturma sanatıyla ilgilenenler için geniş bir ücretsiz arka plan yelpazesine sahiptir. Bunlar, çeşitli kategorilerde ve tasarımlarda sunulan önceden tasarlanmış malzemelerdir ve Android kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun bir arka plan oluşturmasını hızlı ve kolay bir şekilde sağlar.

 

Daha iyi uyum için küçük resim boyutlarını özelleştirin

 

Uygulamanın çekiciliğini artırmak için, Android kullanıcıları, özel materyaliniz için en iyi eşleşmeyi sağlamak için Küçük Resim Oluşturucu’da küçük resim ölçümlerini uygun bir şekilde yapılandırabilir. Kullanıcılar, mevcut birkaç farklı oran sayesinde, hedeflenen web sitelerinde veya sosyal medyada video zevklerine en uygun çeşitli küçük resim ayarlarından birini seçebilir.

 

Çözüm

 

Videonuz için yeni bir küçük resim veya sosyal medya içeriğiniz için afiş arayan herhangi biriniz, sanatsal çalışmalarınızı hızla oluşturmak için Küçük Resim Oluşturucu’nun harika seçeneklerini kullanmaya devam edebilir. Web sitemizde bulunan, uygulamanın tamamen açık sürümü sayesinde uygulama içi işlevselliğin keyfini çıkarmanın oldukça kolay olduğunu göreceksiniz.

What's new

1.Add New UI for Channel Arts and Custom Thumbnails
2.Add New Different types of Emojis Stickers to create more amazing thumbnails for YouTube videos.
3.Add New Collage Templates and Save Screen
4.Fix some bugs that may cause crashes

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.