Titanium Backup Pro 8.4.0.2 (Paid for free)

1.3.2

  • Payment
O━┳┳┳ · Your PRO Key for Titanium Backup!
4.3/5 Votes: 72,045
Developer
Titanium Track
Version
1.3.2
Updated
27 October 2019
Requirements
1.5 and up
Size
37k
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Titanium Backup Pro 8.4.0.2 Özellikleri

 

Basit kontroller ve sezgisel arayüzler

 

Başlamak için, kullanıcılar hoş karşılanan ve mevcut tüm seçeneklerden açıkça bahseden kullanıcı arayüzlerine maruz kalır. Ana ekrandan tüm uygulama içi işlevleri hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın temel kontrolleri onu son derece kullanışlı hale getirir.

Bununla birlikte, bir şeyleri denemekle zaman kaybetmek yerine, görevlerin çoğunu tek bir tıklama ile tamamlayabilirsiniz. Örneğin, oyunun dosyalarınızı yedeklemek, dondurmak, başlatmak ve kaldırmak için bir dizi tek tıklama seçeneği vardır. Tek bir dokunuşla yedeklerinizi e-postalara veya bulut sürücülerine gönderebilirsiniz.

 

Tüm inanılmaz yedekleme seçeneklerini keşfedin

 

Evet, adında “yedekleme” kelimesini görebilirsiniz. Tabii ki, bu uygulama daha önce düşünmemiş olabileceğiniz bir dizi eğlenceli yedekleme çözümüne sahiptir. Ancak yazılım, kullanıcılarınızın her biri için birkaç kopya oluşturmanıza olanak tanır. Sonuç olarak, çeşitli yedekleme seviyeleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bir önceki seviyeye geri dönmeniz gerekirse, bu son derece yararlı olacaktır. İsterseniz uygulamanın tüm verilerini ve dosyasını tutan bir ZIP dosyası da oluşturabilirsiniz. Yalnızca tek bir tıklamayla uygulamayı ve verileri yepyeniymiş gibi yeniden yükleyebilirsiniz.

 

Bireysel uygulamalarınızı geri yüklemenin birçok yolu

 

Titanium Backup Pro ayrıca Android kullanıcıları için uygulama geri yüklemelerini daha basit hale getirmek için zevkinize göre deneyebileceğiniz çeşitli geri yükleme seçenekleriyle birlikte gelir. Bilgisayarlarınız henüz köklenmediyse, yine de ADB yedeklerini kullanarak uygulamaları ve verileri kurtarabilirsiniz.

Telefonunuz zaten root’luysa, CWM veya TWRP’den yedeklemeleri kullanarak uygulamalarınızı ve verilerinizi hızlı bir şekilde kurtarabilirsiniz. Her iki işlem de hiper kabuk hızı kullanılarak inanılmaz derecede hızlı olabilir.

 

Çözüm

 

Titanium Backup Pro ayrıca mobil cihazlarının yetenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen ileri düzey kullanıcılar için harika bir akıllı telefon aracıdır. Ücretsiz sürümümüz ise şüphesiz özellikleriyle sizi etkileyecektir.

What's new

• Updated target SDK version.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.