Toca Hair Salon 3 APK 2.0 (Paid for free)

2.0-play

  • Payment
Welcome to Toca Hair Salon 3! Our most popular app series returns, better than ever! What do you feel like creating today — something quirky, pretty or edgy? Choose your character from dozens of looks that you can customize — characters have randomized styles and personalities, which creates endless play opportunities! Grab your tools and get styling!
4.2/5 Votes: 6,342
Developer
Toca Boca
Version
2.0-play
Updated
15 February 2021
Requirements
4.4 and up
Size
31M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Tork Tükenmişlik APK 3.1.7 Özellikler

 

Sezgisel özelliklerle eksiksiz araba kontrolleri

 

Başlangıç ​​olarak, Android oyuncuları, oyunun kapsamlı ve sezgisel kontrol özellikleri sayesinde kendilerini yeni Torque Burnout maceralarının içinde bulacaklar. Sürüşlerinizdeki derinlemesine öğelerle istediğinizi yapmaktan çekinmeyin.

Frenler, gaz pedalı ve pedallar gibi standart kontrollerin yanı sıra acil durum frenleri ve nitro güçlendirmeler gibi daha karmaşık kontrollerin kullanılması. İnanılmaz stuntlar oluşturmak için çeşitli kontroller kullanır.

 

Benzersiz özelliklere sahip birden fazla araç

 

Torque Burnout, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir araç yelpazesi sunar; bu, oyuncuların sürüşlerinin ve oyundaki sonuçların keyfini çıkarabileceği anlamına gelir. Her birinin kendine özgü karakteristikleri ve karakteristikleri olduğundan bahsetmiyorum bile, bu da çeşitli araçlarla dolu arenalara binmeyi çok daha eğlenceli hale getiriyor. İnanılmaz motor kükremelerinizle geldiğinizde, kalabalık alkışlarla dolup taşar.

 

Çeşitli stunts ve püf noktaları gerçekleştirin

 

Android oyuncuları, oyunun kapsamlı araba fonksiyonları sayesinde araçlarıyla çeşitli akrobasi hareketleri ve manevralar yapabilirler. Araçlarınızın verimliliğini artırırken hayranları eğlendirmek için istediğinizi yapmaktan çekinmeyin. Pürüzsüz Donutlar, destansı H-dönüşleri, doğru Yakın Çağrılar, mükemmel Sekizler, temel Yengeç ve oyunun en çılgın Lastik Şişmesi sunun.

 

Derinlemesine araba ayarlama ve değiştirme

 

Oyuncular ayrıca araçlarını inanılmaz akrobasi gösterileri ve performanslar sunma konusunda daha yetenekli hale getirmek için çeşitli ayar ve değişen seçenekler arasından seçim yapabilir. Aracınıza daha fazla beygir gücü vermek için motorlarınızı güncellemekten çekinmeyin, optimum sonuçları sağlamak için bileşenleri ince ayar yapın ve ayarlayın, arabalarınızı harika renklere boyayın, tekerleği değiştirin ve kalabalıkları heyecanlandırmak için harika grafikler ekleyin.

 

Çözüm

 

Nitro Nation Drag & Drift ve Drift Max Pro gibi özel sürüş oyunlarını seven birçok kişi artık Torque Burnout oynayabilecek. Şaşırtıcı modumuzla çok daha heyecan verici olacağından bahsetmiyorum bile.

What's new

Bug fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.