Torque Burnout APK 3.1.7 (Unlimited Money)

3.1.8

Torque Burnout is a 'driving' game which combines parts of every racing game!
4.2/5 Votes: 272,409
Developer
Grease Monkey Games
Version
3.1.8
Updated
21 April 2021
Requirements
6.0 and up
Size
66M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Tork Tükenmişlik APK 3.1.7 Özellikler

 

Sezgisel özelliklerle eksiksiz araba kontrolleri

 

Başlangıç ​​olarak, Android oyuncuları, oyunun kapsamlı ve sezgisel kontrol özellikleri sayesinde kendilerini yeni Torque Burnout maceralarının içinde bulacaklar. Sürüşlerinizdeki derinlemesine öğelerle istediğinizi yapmaktan çekinmeyin.

Frenler, gaz pedalı ve pedallar gibi standart kontrollerin yanı sıra acil durum frenleri ve nitro güçlendirmeler gibi daha karmaşık kontrollerin kullanılması. İnanılmaz stuntlar oluşturmak için çeşitli kontroller kullanır.

 

Benzersiz özelliklere sahip birden fazla araç

 

Torque Burnout, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir araç yelpazesi sunar; bu, oyuncuların sürüşlerinin ve oyundaki sonuçların keyfini çıkarabileceği anlamına gelir. Her birinin kendine özgü karakteristikleri ve karakteristikleri olduğundan bahsetmiyorum bile, bu da çeşitli araçlarla dolu arenalara binmeyi çok daha eğlenceli hale getiriyor. İnanılmaz motor kükremelerinizle geldiğinizde, kalabalık alkışlarla dolup taşar.

 

Çeşitli stunts ve püf noktaları gerçekleştirin

 

Android oyuncuları, oyunun kapsamlı araba fonksiyonları sayesinde araçlarıyla çeşitli akrobasi hareketleri ve manevralar yapabilirler. Araçlarınızın verimliliğini artırırken hayranları eğlendirmek için istediğinizi yapmaktan çekinmeyin. Pürüzsüz Donutlar, destansı H-dönüşleri, doğru Yakın Çağrılar, mükemmel Sekizler, temel Yengeç ve oyunun en çılgın Lastik Şişmesi sunun.

 

Derinlemesine araba ayarlama ve değiştirme

 

Oyuncular ayrıca araçlarını inanılmaz akrobasi gösterileri ve performanslar sunma konusunda daha yetenekli hale getirmek için çeşitli ayar ve değişen seçenekler arasından seçim yapabilir. Aracınıza daha fazla beygir gücü vermek için motorlarınızı güncellemekten çekinmeyin, optimum sonuçları sağlamak için bileşenleri ince ayar yapın ve ayarlayın, arabalarınızı harika renklere boyayın, tekerleği değiştirin ve kalabalıkları heyecanlandırmak için harika grafikler ekleyin.

 

Çözüm

 

Nitro Nation Drag & Drift ve Drift Max Pro gibi özel sürüş oyunlarını seven birçok kişi artık Torque Burnout oynayabilecek. Şaşırtıcı modumuzla çok daha heyecan verici olacağından bahsetmiyorum bile.

What's new

ADAM LZ Comes to Torque Burnout!

Get ready to smoke some tires with three iconic cars from Adam LZ!

Adam LZ is an American YouTube star chasing his dream of building and driving as many rad cars as humanly possible, all the while producing some of the sickest car-related content on the net and competing in Formula Drift!

For a limited time grab all three cars in an awesome bundle!

- X3 New cars from Adam LZ!
- Various performance improvements.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.