Touchgrind BMX (Unlock all Maps and Bikes)

1.37

Become a BMX pro and perform spectacular tricks in breathtaking locations all over the world. Just like in real BMX or finger BMX, Touchgrind BMX is a game of skill that takes a few minutes to understand but a lifetime to master. Learn the tricks, complete challenges, and unlock new locations and bikes. The innovative finger controls together with real physics simulation let you pull off tricks like flips, barspins, 360s, tailwhips - Your skill and imagination set the limit! Get a maximized experience with a real BMX feeling on your Android device!
4.0/5 Votes: 705,680
Developer
Illusion Labs
Version
1.37
Updated
13 August 2019
Requirements
4.2 and up
Size
126M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Touchgrind BMX 1.37 Özellikleri

 

Gerçekçi fizik ve sürükleyici oyun

 

Touchgrind BMX’in hassas fiziği ve eğlenceli mekaniği, gerçekçi ve sürükleyici oyunun keyfini çıkarmanızı sağlayacak. Pratik çarpışmalara ve darbelere tanık olmak için bisikletinizi istediğiniz yerde sürmekten çekinmeyin. Bisikletinizi rampalardan kaldırırken yükseğe çıkın ve inanılmaz hava hareketleri yapın. Android oyuncuları ilk kez hem pratik hem de eğlenceli oyunlar oynama şansına sahip olacak.

 

Basit ve pürüzsüz kontroller

 

Touchgrind BMX ayrıca oyuncuların bisikletlerinde özgürce dolaşmasını sağlayan kolay ve sezgisel kontrollere sahiptir. Kontrolleri tanımanız sizin için oldukça basit olacaktır. Ancak oyunun tüm püf noktalarını ve stratejilerini öğrenmeniz uzun zaman alabilir. Sıkı oynayın ve en iyisi olmak için mümkün olduğunca çok şey öğrenin.

 

Çeşitli farklı bisikletler

 

Illusion Labs’in geliştiricileri, oyuncuların aralarından seçim yapabilecekleri, mümkün olan en eğlenceli deneyimlere sahip olmalarını sağlayan bir dizi çeşitli BMX bisikletine de sahip. Etkileyici istatistiklere sahip en güncel ve sofistike modelleri burada bulacaksınız. En iyi BMX bisikletlerini keşfedin ve sürün.

 

Değiştirmekten ve özelleştirmekten çekinmeyin

 

Ayrıca oyun, bisikletlerinizi çeşitli şekillerde kişiselleştirmenize olanak tanır. Onları olabildiğince havalı göstermekte özgürsünüz. Bisikletinizi yeniden boyayın, kişiselleştirilmiş grafikler ekleyin ve daha fazlasını yapın. En önemlisi, hileler yaparken performansını artırmak için BMX’inizde yapabileceğiniz birkaç değişiklik vardır.

 

Çözüm

 

Illusion Labs’ın bu harika oyunu, özellikle BMX bisikletlerinden hoşlananlar olmak üzere, yarış hayranlarına kesinlikle hitap edecek. Touchgrind BMX, sürekli serbest sürüş deneyimleri ile sizi saatlerce eğlendirecek.

What's new

Purchase bug fixes.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.