TouchRetouch APK 4.4.13 (Patched)

4.4.16

  • Payment
“…there's no easier way to remove unwanted items from your images...” — The Guardian
4.6/5 Votes: 26,152
Developer
ADVA Soft
Version
4.4.16
Updated
21 May 2021
Requirements
5.0 and up
Size
15M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

TouchRetouch APK 4.4.13 Özellikler

 

Basit ve erişilebilir öğreticiler

 

Başlangıç ​​olarak, sezgisel ve takip etmesi kolay öğreticiler sayesinde, Android kullanıcıları TouchRetouch’ın basit ve kullanışlı uygulama içi özelliklerini kullanarak kendilerini bulabilirler. TouchRetouch yazılımıyla eğlenin ve verilen talimatlar ve rehberlik yardımıyla bunları nasıl kolayca kullanacağınızı öğrenin. Ayrıca, rötuşlamayı çok daha basit hale getirebilecek birçok yararlı ipucu var.

 

Gerçekçi AI düzeltmeleri ile akıllı kaldırma özellikleri

 

Merak edenler için bile TouchRetouch’ın inanılmaz derecede temiz görünen inanılmaz AI onarımlarına sahip akıllı kaldırma işlemlerini kullanmaktan çekinmeyin. Sonuç olarak, çok az kişi sanatsal çalışmaların düzenlenip düzenlenmediğini söyleyebilecekti. Artık portre ve selfie resimlerinizi mükemmel bir şekilde çarpıcı görünmeleri için değiştirebilirsiniz. Peyzaj resimlerinize düzenleyerek birçok büyüleyici değişiklik yapın. Bir yüzeyin tekil öğelerini özelleştirin ve görüntünün tamamına normalliği geri yükleyin.

 

Özelleştirilebilir araçlarla nesneleri kolayca seçin

 

TouchRetouch’ın bu büyüleyici mobil uygulamasında bulunan birçok seçenek sayesinde, Android kullanıcıları fotoğraflarını hızla rötuşlayabilir ve genel görsellerde çeşitli iyileştirmeler yapabilir. Resimlerinizden dikkat dağıtıcı unsurları kaldırmak için kullanılan basit rötuş uygulamasının keyfini çıkarın.

Nesne Kaldırma seçeneğini seçin ve kurtulmak istediğiniz malzemeyi etiketleyin. Alternatif olarak, kopyalanan öğeleri fotoğraflardan seçmek ve silmek için Klonlama Damgası işlevini kullanın. Mühür boyutlarında, sertlikte ve opaklıkta kapsamlı iyileştirmeler yaparak rötuş ekipmanınızı tam olarak yapılandırmanıza olanak tanır. Verilen silgi ile resimlerinize eklenen tüm düzenlemeleri silin.

 

Yolu engelleyen çizgileri kaldırın

 

Ayrıca, yolunuza çıkan satır öğelerini dokunarak hızlıca seçmek ve sorunsuz bir şekilde silinmesini sağlamak için TouchRetouch’ın harika özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Resimlerin her satırına tıklayıp hepsini bir kerede silmekte özgürsünüz. Alternatif olarak, görüntülerin yalnızca bir kısmını silmek için TouchRetouch’ın Segment Çıkarıcısını kullanabilirsiniz. Rötuşu daha da kişiselleştirmek için çizgi kalınlığını da ayarlayabilirsiniz.

 

Çözüm

 

Yine de, yanlışlıkla meydana gelen istenmeyen şeyler tarafından yok edilmediklerinden emin olmak için çektiğiniz resim ve videoları hızlı bir şekilde düzenlemek için TouchRetouch’ı kullanmalısınız. Temel ve kullanımı kolay mobil uygulama, denemeniz için çok sayıda yararlı ve büyüleyici işlevsellik sağlar. Silmek istediğiniz öğeleri tıklamanız yeterlidir; TouchRetouch’ın akıllı özellikleri, fotoğrafları zorlanmadan düzenlemenize yardımcı olabilir. Ayrıca, uygulama artık web sitemizde indirilebilir ve kilidi açılmış olduğuna göre, uygulamayı daha da çok sevdiğinizi göreceksiniz.

What's new

In this update, we added a prompt to confirm that you really want to have the original photo replaced with an edited one, made a fix to the issue with edited photos not appearing in the gallery, and made a few other minor corrections and improvements.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.