Traffic Racer APK (Unlimited Money)

3.3

Traffic Racer is a milestone in the genre of endless arcade racing. Drive your car through highway traffic, earn cash, upgrade your car and buy new ones. Try to be one of the fastest drivers in the global leaderboards. Endless racing is now redefined!
4.4/5 Votes: 6,084,661
Developer
Soner Kara
Version
3.3
Updated
27 May 2020
Requirements
4.1 and up
Size
59M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Trafik Yarışçısı APK 3.3 Özellikler

 

Basit ve sezgisel kontroller

 

Traffic Racer’ın yaratıcıları, oyunu daha uygun fiyatlı hale getirmek için iyi optimize edilmiş dokunmatik kontroller ekledi. Sonuç olarak, Eğme veya Dokunma işlevini kullanarak arabalarınızı kolayca farklı yönlere yönlendirebilirsiniz.

Hızı kontrol etmek için yalnızca iki düğme kullanılabilir: sırasıyla hızlanma ve yavaşlama için Gaz ve Fren düğmeleri. Pürüzsüz araba kullanımı sayesinde tüm oyun içi deneyimleriniz çok tatmin edici olacak.

 

Farklı arabalar arasında seçim yapın

 

Başlamak için, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir araba koleksiyonu gösterilecek. Uzun mesafeli bir kamyon şoförü olun veya en çok arzu edilen süper arabalardan bazılarını elinize alın. Mevcut 35’in üzerinde araba arasından beğendiğiniz bir araba bulmak zor olmasa gerek.

Seçiminizi yapmak tamamen size kalmış. Ama önce, otomobillerinizin kilidini açmanız gerekecek. Bu nedenle, altın toplamak istiyorsanız yeni görevler denemek iyi bir fikirdir.

 

Farklı yerlere seyahat

 

Traffic Racers’ta oyunseverler ise yolculukları boyunca çeşitli yerleri ziyaret etme fırsatı bulacaklar. Özel pistlerde sürün ve banliyöler, kasabalar, çöller, karlı, ıslak ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda sürüş becerilerinizi test edin. Bir trafik yarışçısı sürücüsü olarak becerilerinizi geliştirmek için farklı pistlerde sürüş alıştırması yapın.

 

İlginç oyunu keşfedin

 

Traffic Racers, oyunu diğer yarış oyunlarına göre çok daha fazla bağımlılık yapan heyecan verici oyun modlarına ek olarak küçük değişiklikler içeriyor. Ancak genel puanınızı yükseltmek istiyorsanız daha hızlı sürmeyi deneyebilirsiniz. 100 km/s’nin üzerindeki hızlara ulaştığınızda, bonus puanlar için yakındaki arabaları sollayabilirsiniz. İki yönlü modda karşı şeritte sürüş yapmak bazen hem eğlenceli hem de ödüllendirici olabilir.

 

Çözüm

 

Zorlu yarış tutkunları için Traffic Racer, aşina olmadığınız özel bir yarış oyunu gibi görünebilir. Ancak, oyunun zamanla son derece bağımlılık yapıcı ve tatmin edici olduğunu göreceksiniz.

What's new

- Added 3 new cars
- Added 1 new location
- Added new engine sounds
- Improved graphics quality of locations
- Improved main menu background
- Optimized car handling
- Fixed bugs

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.