Traffic Rider (Unlimited Money)

1.70

Another masterpiece from the creators of Traffic Racer. This time, you are behind the wheels of a motorbike in a much more detailed gaming experience, but also retaining the old school fun and simplicity.
4.3/5 Votes: 7,630,431
Developer
Soner Kara
Version
1.70
Updated
17 July 2020
Requirements
5.0 and up
Size
109M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Traffic Rider 1.70 Özellikleri

 

Basit kontroller

 

Başlamak için, oyuncular hızlı bir şekilde ayağa kalkmalarını ve koşmalarını sağlayacak basit kontrollere erişebilecekler. Ancak, bisikleti yalnızca yan tarafa dokunarak doğru yönde hareket ettirebilirsiniz. Ek olarak, isterseniz daha sürükleyici bir deneyim için eğim kontrolüne geçebilirsiniz. Ayrıca, uygulama içi özelliklerin çoğunun kullanımı kolaydır, bu nedenle herhangi bir sorun yaşamamanız gerekir.

 

Sürükleyici kamera görünümü seçeneği

 

Oyuncular, oyunu daha sürükleyici ve eğlenceli hale getirmek için benzersiz deneyimler sunacak olan oyunu farklı kamera görünümlerinde oynamayı da tercih edebilirler. Kendinizi birinci şahıs kamera perspektifine tamamen kaptırın. Alternatif olarak, gözleminizi geliştirmek için üçüncü şahıs bakış açısını kullanın. Daha keyifli bir oyun deneyimi için seçenekleri çeşitlendirmelisiniz.

 

Onlarca güçlü bisiklet

 

Traffic Rider’da oyuncular şu anda piyasada bulunan çeşitli farklı motosikletlerle tanışacaklar. En sevdiğiniz arabaya binin ve farklı araçlarla dolu sıkışık sokaklarda gezinin. Şu anda her biri kendi istatistiklerine sahip 29 farklı motosiklet mevcut. Ayrıca, yeni güncellemeler sizi şüphesiz sizi tatmin edecek yeni sürüşlerle tanıştıracak.

 

gerçekçi oyun

 

Kendinizi, hassas unsurlarla tamamlanmış, titizlikle ayrıntılı bir ortama kaptırmış halde bulun. Çeşitli yerlerden geçerken gerçekçi gece ve gündüz varyasyonlarını fark edeceksiniz. Serin esintilerin kaskınızın içinden geçmesine izin verin. Alternatif olarak, gerçekçi fizik ile hassas çarpmaların keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Çözüm

 

Oyun, inkar edilemez bir şekilde, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden oynayabileceğiniz harika bir mobil oyundur. Ayrıca, modlarımızla, tüm içeriğine sınırsız erişime sahip olacaksınız. Bize göre, cihazlarınızda olmaması için hiçbir neden yok.

What's new

- Added 2 new motorbikes
- Various improvements and bug fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.