Truck Simulator PRO Europe APK (Unlimited Money)

1.2

  • Payment
❗ It’s not just a game – it’s real business ❗
3.7/5 Votes: 5,387
Developer
Mageeks Apps & Games
Version
1.2
Updated
3 August 2018
Requirements
4.1 and up
Size
41M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Kamyon Simülatörü PRO Avrupa APK 1.2 Özellikler

 

Destansı oyuna katılın

 

Başlamak için, Android oyuncuları kendilerini, her biri kendine özgü tasarım ve yapıya sahip çeşitli kamyonlarla sürüş simülasyonunun heyecan verici oyununun içinde bulacaklar. 8’den fazla farklı araçla heyecan verici sürüş ve yarış karşılaşmalarına dalmaktan çekinmeyin ve ilerledikçe heyecan verici yarış oyununun tadını çıkarın.

 

Motorları çalıştırın

 

Ayrıca, Android oyuncuları, araçları daha hızlı ve daha zorlu görevler için daha uygun hale getirmek için Truck Simulator PRO Europe’da araba motorlarını ve diğer birçok bileşeni tamamen güçlendirebilir. Oyunda, tekerlekleri, lastikleri, motorları ve arabaların çeşitli diğer yönlerini değiştirmeye çalışırken çeşitli geliştirmeler ve modifikasyonlar deneyebileceksiniz. Ayrıca, kamyonun görünümünü güncellemenizi sağlayacak çeşitli modifikasyon seçeneklerini içeren Truck Simulator PRO Europe’daki heyecan verici simülasyon oyununa katılmaktan çekinmeyin.

 

Görevleri tamamla

 

Truck Simulator PRO Europe’daki Android oyuncuları heyecanı canlı tutmak için oyunun muhteşem oyun içi görevlerine kendilerini kolayca kaptıracaklar. Eşsiz teşvikler peşinde koşarken çeşitli oyun içi karşılaşmaların tadını çıkarın. Yeni beceriler öğrenmek için çeşitli görevler içeren yüzlerce göreve katılın. Kamyon sürüş simülasyonunun heyecan verici oyunuyla eğlenirken sayısız sürüş işini üstlenin.

 

Çözüm

 

World Truck Driving Simulator’ın heyecan verici sürüş simülasyon oyunlarından hoşlananlarınız artık Android telefonunuza indirmek için harika bir akıllı telefon oyununa sahip olacak. Harika kamyonlar ve bağımlılık yapıcı oyun ile kamyon kralının heyecan verici yolculuklarının eğlencesine katılmaktan çekinmeyin. En önemlisi, ulaşım kralının harika oynanışı, şüphesiz Truck Simulator PRO Europe’u mobil cihazınızda çok daha özel ve eğlenceli bir deneyim haline getirecek. Son olarak, oyunun indirilebilir ve kilidi açılmış sürümü artık web sitemizde mevcut olduğundan, oynamaya başlamak için birçok bahaneniz olacak.

What's new

Howdy Truck Simulator PRO fans,
Changes in the current version:
* Added NEW TRUCK!
* Performance improvements
* Other minor bug fixes

Thank you for all your feedback! If you have any ideas for future fixes and improvements feel free to e-mail us at [email protected]

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.