Turbo VPN APK 3.5.4.2 (Premium Unlocked)

3.6.1.4

100% free VPN! Fast VPN speed! Turbo VPN – The best unlimited free VPN client for android. Free VPN proxy for office, school, home or traveling abroad to unblock sites, access your favorite mobile game, secure WiFi hotspot and protect privacy.
4.6/5 Votes: 5,090,468
Developer
Innovative Connecting
Version
3.6.1.4
Updated
21 July 2021
Requirements
Varies with device
Size
16M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Turbo VPN APK 3.5.4.2 Özellikler

 

Basit ve erişilebilir

 

Başlamak için sıfırdan başlamanız ve köyünüzü inşa etmeniz gerekecek. İnsanların yerleşebileceği iyi bir yer bulun, ilk yapılarınızı inşa edin, kaynakları toplayın ve kasabanıza yeni köylüler çekin. Oyunda ilerledikçe üssünüzü genişletin ve daha fazla binanın kilidini açın.
Ve en önemlisi, oyundaki diğer birçok klan tarafından saldırıya uğradığınızı göreceksiniz. Sonuç olarak, üslerinizi uygun savunmalarla güçlendirmeniz gerekecek. Kuleler, birlikler ve diğer savunma yapıları gibi savunma yapıları inşa edin. Binaları düzenlemeniz ve savunmanızı, düşmanların asla geçemeyeceği şekilde düzenlemeniz gerekecek.

 

Hızlı ve kararlı İnternet’in keyfini çıkarın

 

Oyunda kaynakları toplarken, onları düşman baskınlarından korumanız çok önemlidir. Bu amaçla, mallarınızı düşmandan korumak için toplar, bombalar, tuzaklar, havanlar ve hatta duvarlar kullanabilirsiniz. Savunmanızı geliştirin ve her an büyük ölçekli düşman saldırılarına hazır olun.

 

Turbo VPN ile çevrimiçi ortamda güvende kalın

 

İlgilenenler için, oyunun tadını çıkarması için heyecan verici bir tek oyunculu kampanya da var. Kötü Goblin Kral tüm diyarı ele geçirmeye çalışırken, ona karşı savaşacaksınız. Düşman saldırılarını savuşturmak için tahkimatlar inşa edin ve birliklerinizi topyekün bir saldırı için toplayın.

İnanın ve kötülüklere karşı galip geleceksiniz.

Yolculuğunuzun sonunda sizi bekleyen heyecan verici ödüllerden bahsetmiyorum bile.

Ortak düşmanlarla savaşmak için tüm krallıklar ve klanlar bir araya gelmelidir.

Eğlenin

 

Savaşlar söz konusu olduğunda, oyun, her biri kendi beceri ve yeteneklerine sahip çeşitli ırklardan geniş bir birlik yelpazesini içerir. Ancak, ordularınızı uygun gördüğünüz şekilde kişiselleştirmekte özgürsünüz. Düşmanlarınızın savaş stratejilerine karşı koyarken kendinizinkini planlayın. Farklı birimleri özel yeteneklerle birleştirerek ve muzaffer olmak için gelişmiş yeteneklerinizi kullanarak nihai olanı yaratın. Ayrıca yakın zamanda eklenen yeni Kuşatma Makineleri ile düşmanları yenme şansınız da artacak.

 

 

 

 

 

What's new

- Optimize connection process to connect faster.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.