Unfold APK 6.6 (Unlocked)

7.11.0

Unfold is a story editor that offers 300+ award-winning Instagram story templates. Create beautiful collage layouts for Instagram Stories with our easy-to-use designs, fonts and tools to take your content to the next level.
4.5/5 Votes: 161,750
Developer
Unfold Creative
Version
7.11.0
Updated
19 July 2021
Requirements
5.1 and up
Size
31M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

APK 6.6 Özelliklerini Açın

 

Basit ve erişilebilir hikaye yaratıcısı uygulaması

 

Başlamak için, Unfold’daki Android kullanıcıları, dahice kat yaratıcısının yanı sıra birçok özelliğine de erişebildiklerini çabucak keşfedecekler. Tüm uygulama içi özellikleri ücretsiz olarak kullanabilir ve uygulamayı başlattığınızda hemen tasarlamaya başlayabilirsiniz. Uygulama herhangi bir ek indirme veya kimlik doğrulama gerektirmez ve Android kullanıcıları yenilikçi deneyimlere anında katılabilirler. Keyfini çıkarın ve kendi sürükleyici sanat eserlerinizi yaratın. Ayrıca, kolay seçime ve küçük ayarlamalara izin veren sezgisel dokunmatik kontroller, fotoğraflarınızı tamamen özelleştirmenize olanak tanır.

 

Sezgisel ve ilginç şablonlar ve kolajlar

 

İlgilenen pek çok kişi, seçtiğiniz tüm hikayeleri hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmak için kullanılabilecek eğlenceli modellere ve kolajlara kendilerini tamamen kaptıracak. Classico, Film Frames, Journal, Digital Wave ve son zamanlarda piyasaya sürülen ve sanatsal çalışmalarınıza dahil etmek için çeşitli ruh hallerine sahip Moodboard dahil olmak üzere uygulamada mevcut çok sayıda model arasından seçim yapın.

Düzenleme becerilerinizi daha yüksek verimlilik ve etkinlik seviyelerine yükseltirken içinizdeki sanatçıyı serbest bırakmaktan keyif alın. Size hitap eden veya resimleriniz ve videolarınız için en uygun modelleri ve kolajları seçmeniz yeterlidir.

 

Kullanılacak ilginç filtreler ve efektler

 

Unfold’daki kullanıcılar, mevcut filtreler ve efektler sayesinde büyüleyici metinlere ve özelleştirilmiş modellere ek olarak birçok şaşırtıcı görsel özelleştirmeyi keşfedecekler. Kendinizi Unfold’un büyüleyici efektleri için harika görsel içerik yaparken bulun ve aynı zamanda her efekt için mevcut olan çeşitli özelleştirmeleri keşfedin. Fotoğraf düzenleme sanatını keşfedin ve hikayeleri daha eğlenceli hale getirmek için sürükleyici görsel içeriği nasıl kullanacağınızı öğrenin.

 

Parlak görsel içerik oluşturmak için kameranızı kullanın

 

Eğer ilgileniyorsanız, şimdi Unfold’daki heyecan verici görsel karşılaşmalara muhteşem kamera kurulumlarına katılabilirsiniz. Buradaki yerleşik kamerayı rahatlıkla kullanabilir ve muhteşem sanatsal yolculuğunuza katılmaya çalışabilirsiniz. Unfold’un kullanışlı kamerasıyla fotoğrafçılık becerilerinizi geliştirirken eğlenin. Harika hikayeler oluşturmak, fotoğraf çekmek, video kaydetmek ve bunları yaptığınız kolajlarda veya modellerde birleştirmek için.

 

Çözüm

 

Tam bir video ve resim düzenleme deneyimi için VIMAGE veya VSCO’dan daha iyi bir uygulama bulamazsınız. Ancak, hızlı ve verimli düzenleme yetenekleri sayesinde Unfold, kolay hikayeler oluşturma konusunda diğer uygulamaları geride bırakıyor.

What's new

What’s new in this version:

— Unfold Pro: Unfold for Brands is now Unfold Pro! If you’re an Unfold for Brands subscriber, everything about your membership will stay the same—only the name is changing.

— Effects Templates: 5 templates to add some flair to your photos and videos, like Sparkle, VHS, and more.

We love hearing your ideas and feedback. Email us at [email protected] or DM us on Instagram at @unfold.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.