Vacation Hotel Stories APK 1.0.7 (Unlocked)

1.0.8

Welcome to Vacation Hotel Stories, please enjoy this delicious welcome tea while the staff finishes preparing your room. Have you decided where do you want to go on a tour today? Or perhaps do you prefer to relax in our pool?
3.7/5 Votes: 2,587
Developer
PlayToddlers
Version
1.0.8
Updated
24 May 2021
Requirements
4.4 and up
Size
34M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Tatil Otel Hikayeleri APK 1.0.7 Özellikler

 

Oteliniz üzerinde tam kontrole sahip olun

 

Başlangıç ​​olarak, Vacation Hotel Stories’deki Android oyuncuları, eğlenecekleri çeşitli aktivitelerle tamamlanan kendi otellerini işletebilecekler. Dört lüks odaya sahip üç katlı otelinizi keşfetme özgürlüğüne sahipsiniz. Self-servis mutfakta nefis akşam yemeklerinin tadını çıkaracaksınız.

Bahçe ve spa ile bazı harika açık hava etkinliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Liste uzayıp gidebilir. Aynı zamanda, aralarından seçim yapabileceğiniz ve seçtiğiniz sahnelere dahil edebileceğiniz çeşitli karakterlerin bulunduğu devasa bir karakter havuzuna erişebileceksiniz. Tatilinizde, müsait odalar ve dört eğlenceli tur ile çeşitli karşılaşmalar yaratmaktan çekinmeyin.

 

Eşsiz deneyimlerle farklı turlar

 

Otelde kaldığınız süre boyunca, kendinizi çeşitli büyüleyici turları içeren fantastik taklit oyununa kaptırmış halde bulacaksınız. Kar dağlarında kayak yapmayı seçin ve iyi vakit geçirin. Piknikler, gevşemek ve eğlenmek için harika bir yoldur. Plajın gece partilerinde harika zaman geçirin. Alternatif olarak, bir eğlence parkına gidin ve muhteşem cazibe merkezlerini görün. Vacation Hotel Stories, çok çeşitli oyunculara hitap edecek eğlenceli ve eğlenceli bir oyundur.

 

Farklı ayarlara sahip onlarca karakter

 

Katılanların çoğu, farklı geçmişlere ve görünüşlere sahip 24’ün üzerinde farklı karakter içeren Vacation Hotel Stories’in heyecan verici oyununa kendilerini tamamen kaptıracaklar. Artık tamamen oyuna dahil olabilir ve mevcut karakterleri kullanarak çeşitli senaryolar oluşturabilirsiniz. Yenilikçi ve ilginç ayarlarınızla Vacation Hotel Stories’in heyecan verici oyununun tadını daha da fazla çıkaracaksınız.

 

Bağımlılık yaratan giyinme oyununun tadını çıkarın

 

Vacation Hotel Stories, çok çeşitli öğeler ve eserler sayesinde, öğeler ve karakterler arasında birçok eğlenceli karşılaşmaya da sahiptir. Verilen parçaları kullanarak çeşitli senaryolarda heyecan verici bir taklit oyunu oluşturabilir ve çeşitli hikayeler anlatabilirsiniz. İlerledikçe, özel eserleri keşfedin ve çeşitli sürprizlerle şaşırın.

 

Çözüm

 

Vacation Hotel Stories, heyecan verici taklit aksiyon oyunlarını seviyorsanız, Android cihazlarınızda bulunması gereken güzel bir akıllı telefon oyunudur. İlgi çekici ve eğlenceli otel simülasyon oyunları ve birçok büyüleyici karşılaşma, sizi deneyimlere bağlı tutabilir. Oyunun kilitsiz sürümünü artık mobil bilgisayarınızda oynayabileceğinizden bahsetmiyorum bile, bu da oyunu çok daha eğlenceli hale getiriyor.

What's new

Bug fixes and improvements

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.