Vegas Crime Simulator APK 4.7.2.0.2 (Unlimited Money)

4.8

The updated version of the free game has become more interesting and exciting. The game has a large open 3D world, beautiful 3D graphics and all the game mechanics necessary for this genre. The game in which there is a gangster confrontation is full of contrasts. The game offers interesting tasks, various fights with enemies and fun game mechanics. In the game you will find various points of interest such as: a military base with a tank, an airfield with an airplane, a platform for performing tricks on cars and motorcycles, a spaceship, robots transformers.
4.2/5 Votes: 1,226,547
Developer
Naxeex Ltd
Version
4.8
Updated
15 July 2021
Requirements
4.1 and up
Size
90M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Vegas Suç Simülatörü APK 4.7.2.0.2 Özellikler

 

Basit ve erişilebilir dokunmatik kontroller

 

Başlangıç ​​olarak, Vegas Crime Simulator oynayan Android oyuncuları yakında oyunun basit ve sezgisel dokunmatik kontrollerini takdir edebilir. Otoyolda sakince yürürken, kavgalara veya çatışmalara müdahale ederken ve hatta çeşitli arabaları sürerken kullanışlı kontrolleri kullanmaktan çekinmeyin. Çeşitli ve optimize edilmiş kontrol seçenekleri, bu harika mobil oyundan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır. En iyi sonuçlar, doğru kod çözücüyü doğru medya dosyasıyla kullanmalısınız.

 

Gangsterde yolunuza devam edin

 

Merak edenler için Vegas Crime Simulator şimdi sizi çeşitli eğlenceli karşılaşmalara götürecek inandırıcı ve sürükleyici bir gangster oyununa sahip. Oyun içi maceralarda ilerlerken ve gangster merdivenini tırmanırken, oyuncuların ilerlemek için belirli görevleri ve görevleri tamamlamaları gerekir. Şehirde tanınma ve itibar kazanırsanız, mafya hiyerarşisi hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Yerinizi kazanmak için en inanılmaz suç görevlerini gerçekleştirin. Şehrin en kötü şöhretli mafya çetesi olmak için rakiplerinizi yenin.

 

Serbestçe özelleştirin ve yükseltin

 

Ve düşmanlarınızla savaşmak için iyi bir donanıma sahip olduğunuzdan emin olmak için Vegas Crime Simulator artık gangsterinizi daha da geliştirmek için kullanabileceğiniz çeşitli geliştirme ve özelleştirme özelliklerine sahip. Diğer niteliklerin yanı sıra dayanıklılığınızı, gücünüzü, hassasiyetinizi, sürüş ve yol tutuş yeteneklerinizi artırarak başlayın. Dövüş becerilerinizi geliştirmek ve daha güçlü silahları ve araçları yönetmenize izin vermek için hepsine ihtiyaç vardır. Sonuç olarak, silahlarınız arasında hızlıca geçiş yapabilecek veya polisleri ve diğer çeteleri alt etmek için güçlü savaş makinelerini kullanabileceksiniz.

 

Harika araçlar

 

Tanklardan ve askeri jetlerden bahsetmişken, oyundan zevk almak için onlara gerçekten ihtiyacınız yok. Vegas Crime Simulator ayrıca bölgede görülebilecek bir dizi ilginç arabaya sahiptir. Burada oyuncular, tercih ettikleri arabaları sadece takip ederek ve sahiplerinden gangster tarzı bir şekilde çalarak hızlı bir şekilde elde edebilirler. Aşırı hızlı spor arabalarınızda eğlenin veya çalıntı polis araçlarınızla sokaklarda dolaşın, su gezintilerini deneyimlemek için teknelere atlayın ve havalı uçak yolculuklarınızla eğlenin vb.

 

Çözüm

 

Klasik gangster simülasyon oyunlarının hayranları, Vegas Crime Simulator’ın kapsamlı ve ilgi çekici oynanışı karşısında büyülenecek. Sert bir gangster olarak, açık dünya şehrinde açıkça dolaşabilir ve harika eylemlere katılabilirsiniz. Eşzamanlı olarak, karakterinizi bu alanda süper bir kötü adama dönüştürebilecek çeşitli benzersiz yeteneklere sahip oyunla eğlenin.

Her zamanki gibi, web sitemizin ücretsiz ve kilidi açılmış Vegas Crime Simulator sürümü sizi eğlendirebilir.

What's new

- Performance improvement

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.