VHS Cam APK 1.5.2 (Paid for free)

1.6.2

The original VHS cam app by Rarevision and the most totally awesome VHS camera app of 1984!
4.1/5 Votes: 36,798
Developer
Rarevision
Version
1.6.2
Updated
12 January 2021
Requirements
5.0 and up
Size
11M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

VHS Cam  APK 1.5.2 Özellikler

 

Videolarınızı 20. yüzyılın sonlarına geri döndürmeye çalışın

 

Başlangıç ​​olarak, VHS Cam’daki Android kullanıcıları, çeşitli ilgi çekici özellikler sayesinde bu harika video kayıt yazılımından kesinlikle memnun kalacaklar. İmza niteliğindeki VHS uygulamalarıyla, seçtiğiniz herhangi bir videoyu hızla yirminci yüzyılın sanatsal çalışmalarına dönüştürebilirsiniz. Sonuç olarak, harika uygulama, videolarınızı arşivlemek ve yaratıcı içeriğinizle herkesi etkilemek için en iyi platformlardan biri olarak hizmet edecek. İstediğiniz videoyu kaydetmekten çekinmeyin ve ona klasik VHS efektleri uygulayın.

 

VHS efektlerinin gerçekçi simülasyonunun keyfini çıkarın

 

Ve bundan bahsetmişken, bu yazılım, orijinal ve yüksek kaliteli VHS dosyalarıyla tamamlanmış, mümkün olan en sürükleyici video yakalama anlarından bazılarına tanık olmanızı sağlar. VHS Cam ayrıca eski video kasetlerinizdeki kusurları simüle etme konusunda mükemmel bir iş çıkararak yeni videolarınızı daha da heyecan verici ve etkili hale getirir. Ayrıca, yeni tanıtılan kırmızı, yeşil ve mavi filtreler sayesinde uygulamanın mobil cihazlarınızda en keyifli video deneyimlerine sahip olabileceğinden emin olabilirsiniz.

 

Ekrandaki kayıt tarihlerinizi özelleştirin

 

VHS Cam, VHS çekim anlarınızı daha inandırıcı ve inandırıcı kılmak için tüm videolarınızda ekrandaki kayıt tarihlerini taklit etmenize olanak tanır. Tarihleri ​​değiştirmekten ve videolarınıza mümkün olduğunca doğal bir şekilde dahil etmekten çekinmeyin. Bu, harika videolarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır.

 

Gösterişli ve etkileyici başlıklar oluşturun

 

Aynı zamanda merak edenler için artık retro tarzların benzersiz ve klasik isimleriyle videolarınızın görsel deneyimlerini zenginleştirebilirsiniz. VHS videolarınızın çoğu, gösterişli ekran adlarını eklemekten ve özelleştirmekten faydalanacaktır. Sonuç olarak, tüm duyusal deneyim çok daha keyifli ve büyüleyici hale gelir.

 

Çözüm

 

VHS Cam, çok çeşitli harika VHS özelliklerinin yanı sıra birçok büyüleyici fotoğrafçılık deneyimi ile retro meraklıları için inkar edilemez bir şekilde mükemmel bir mobil kayıt cihazıdır. Mevcut birçok özellik sayesinde, yeni çekilmiş videolarınızı hızlı ve verimli bir şekilde 1990’lardan kalma orijinal VHS videolarına dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda, yerleşik düzenleyiciyi denemekten ve istediğiniz videolar için harika VHS tedavileri oluşturmaktan çekinmeyin.

What's new

We're always updating the most rad VHS cam app! This release includes:
• Tape-based recording time: more tapes, more time!
• 60fps is now used by default (if supported)
• Tweaks to VHS effect
• Portrait recording
• Fixed a nasty little bug that could crash the app when recording stops

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.