Video Maker APK 1.332.81 (Premium)

1.341.85

Recording your daily life with Video Editor for YouTube which is designed for video making! FREE and No Watermark, providing users with powerful functions, helping users gain more attention and subscribers on YouTube.
4.8/5 Votes: 1,755,454
Developer
InShot Inc.
Version
1.341.85
Updated
27 May 2021
Requirements
5.0 and up
Size
52M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Video Maker  APK 1.332.81 Özellikler

 

Basit ve erişilebilir düzenleme araçları

 

Sezgisel ve basit video düzenleme deneyimleri arıyorsanız, Video Maker’daki mevcut özelliklerden yine de tamamen memnun kalacaksınız. Grafik kalitesini kaybetmeden videolarınızı uygun şekilde birleştirip sıkıştırırken normal karıştırma ve birleştirme işlevini keşfedin. Herhangi bir sorunla karşılaşmadan, birkaç klibi tek bir videoda birleştirmek.

Aynı anda, düzenleme ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli videolarınızı çeşitli uzunluklarda kırpmaktan ve kesmekten çekinmeyin. Estetik çalışmalarınızda her zaman hızlı ama güçlü düzenlemeler yapmak istediğiniz YouTube video oluşturucu ve düzenleyici uygulamalarını kullanarak.

 

YouTube için ortak ve standart oran arasında seçim yapın

 

Video Maker’ın Android kullanıcıları, içerik oluşturucuların sanatsal çalışmalarını düzenlemelerine ve oluşturmalarına yardımcı olmak için YouTube platformu için daha iyi optimizasyonlar için tüm standart video oranları ve ayarları ile kullanışlı yazılımın keyfini çıkarabilecek. Dönüştürme işlemi sırasında istediğiniz video oranını kolayca seçebilir veya seçtiğiniz herhangi bir ayara geçebilirsiniz.

YouTube’da normal 16:9 veya 18:9 en boy oranlarını kullanın. Instagram gönderileriniz ve daha fazlası için özel 1:1 kare ölçeğini kullanın. Yazılım, oranı ya otomatik olarak tercihlerinize çevirecek ya da manuel olarak yapmanıza izin verecektir.

 

Videolarınıza müzik ve ses efektleri ekleyin

 

Video Maker, resimlerinizdeki görsel deneyimleri ve çalışmalarınızın kalitesini daha fazla açıklamak için kullanmanız için eksiksiz müzik ve ses efekti setleri sağlar. Android kullanıcıları, tamamen lisanslı ve ücretsiz YouTube sesini içeren Video Maker’ın devasa ses arşivinden en iyi şekilde yararlanabilecekler.

Alternatif olarak, isterseniz cihazınızın deposundan müzik ekleyebilirsiniz. Videoların bildirilmesini önlemek için yalnızca hepsinin lisanssız müzik veya ses olduğundan emin olun. Şarkı coverları yaparken kendi ses kayıtlarınızı videolara uygulamak da mümkün. Sesi ayarlayabilir ve hatta yapılandırabilirsiniz.

 

Videolarınızdaki hız seçeneklerini özelleştirin

 

Ayrıca, Android kullanıcıları, görüntüleyenlerin ilgisini çekmenin yanı sıra resimlerinizin istenmeyen veya sıkıcı bölümlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için Video Maker’daki video hız kontrol özelliğini kullanabilir. Olağandışı görsel duyumlar ve izlenimler içeren ağır çekim görüntüleri denemekten çekinmeyin veya kendi yaratıcı hızlandırılmış çekimlerinizi yapın. Sonuç olarak, hayranların ilgisini hızla çekebilecek ve onları benzersiz anlara uygun şekilde dahil edebileceksiniz.

 

Çözüm

 

InShot’ın akıllı telefon kullanıcıları için harika uygulamasından başka, sosyal medya için video düzenlemek için harika bir araç bulamazsınız. Video Maker’ın sezgisel ve etkili özellikleri, karmaşık ayarlardan herhangi birine girmek zorunda kalmadan videolarınızı hızlı bir şekilde düzenlemenize yardımcı olur. En önemlisi, kilidi açık olduğundan ve web sitemizde ücretsiz olarak sunulduğundan uygulamayı reddetmeniz için hiçbir mazeret yoktur.

What's new

* Reverse feature supported
* New #Motion effects
* New fonts added
* Bug fixes and other improvements.

How do you like the new features? Don't hesitate to comment below or email us at [email protected]!

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.