VivaCut APK 2.2.6 (Premium Unlocked)

2.3.9

VivaCut for Android, Pro Video Editor APP for full screen video creating. Whether you want to make aesthetic films or simply share memories & funny moments with friends, VivaCut is the Pro Video editor with all editing features you need. Multi-layer timeline, chroma key and green screen features to help you make cinematic videos with music for YouTube, Instagram and TikTok. Cutting, combining or chroma keying clips, open the gate of Best video editing app with all features just for you.
4.6/5 Votes: 473,282
Developer
VivaCut professional video editor
Version
2.3.9
Updated
7 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
62M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

VivaCut  APK 2.2.6 Özellikler

 

Android kullanıcıları için profesyonel video düzenleme uygulaması

 

Android kullanıcıları artık ilk kez çok yönlü ve yetkin bir video düzenleme yazılımına erişerek, görüntülerinde çeşitli iyileştirmeler ve kişiselleştirmeler yapmalarına olanak tanıyor. Uygulama, teknik özellikleri ve sezgisel düzenleme seçenekleriyle kullanıcıları harika Hollywood videoları yapmaya teşvik edecek.

Videoları birleştirmenize ve filmlerinde yaptıklarına benzer harika görsel efektler oluşturmanıza olanak tanıyan Yeşil Ekran ve Chroma Key seçenekleriyle başlayın. Oyunun, mevcut sinematik video düzenleme seçenekleri sayesinde Android kullanıcılarının doğrudan mobil cihazlarında harika videolar oluşturmasına yardımcı olduğundan bahsetmiyorum bile.

 

Birden fazla video düzenleme özelliğinin keyfini çıkarın

 

VivaCut ayrıca yüzlerce kullanışlı komut ve ilgileniyorsanız belirli özelliklere kolayca erişmenizi sağlayan zarif bir düzenleme arayüzü ile birlikte gelir.

Kullanıcıların tek tek kareleri kesin doğrulukla yakınlaştırmasına olanak tanıyan, kullanımı kolay çok katmanlı bir zaman çizelgesiyle eğlenin. İlerledikçe, çeşitli iyileştirmeler ve özelleştirmeler yapın. Mesajlarda çeşitli güncellemeler yapmak için derinlemesine düzenleme seçeneklerini uygulayın ve uygulamadaki metin türlerini değiştirin.

 

Sezgisel kontrol ve düzenleme komutları

 

VivaCut, siz düzenleme arayüzüne girer girmez videoları ve düzenlemeleri işlemek için devasa ve sezgisel komutlarına Android kullanıcılarını ekleyecektir.

Belirli video parçalarını kolayca kırpmak, kesmek, tekrarlamak ve yapılandırmak için düzenleme arayüzünü kullanarak başlayın. Kullanıcılar daha sonra belirli kliplerde birkaç değişiklik yapacak ve bunları filmin her bölümünde kendi hikayelerini anlatacak şekilde optimize edecekler.

 

Videolarınızı dışa aktarın ve paylaşın

Videolarınızı çok sayıda sosyal medya platformunda dışa aktararak ve paylaşarak uygulama içi maceralarınızı tamamlayın. İyi bilinen ön ayarlar listesinden istediğiniz çözünürlüğü seçin. Görsel olarak çekici ve ilgi çekici resimlerinizi kolayca tanıtmak için bu araçları kullanın. Tek bir tıklama ile videoları yeniden adlandırabilir, bilgisayarlarınıza kaydedebilir veya çevrimiçi olarak yükleyebilirsiniz.

 

Çözüm

 

Kolay ve sezgisel video düzenleme için VivaCut’tan çok daha iyi seçenekler yoktur. Bununla birlikte, Android için harika mobil video düzenleme yazılımı, kullanıcıların düzenleyiciden en iyi şekilde yararlanmaları için uygulama içi deneyimlerini tam olarak yapılandırmalarına yardımcı olur. Web sitemizde bulunan uygulamanın ücretsiz, kilidi açılmış sürümüyle, onu mobil cihazlarınıza indirmek için birçok nedeniniz olacak.

What's new

1.Support FX Plugins ,Now ,you could make better effects than ever

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.