VivaVideo PRO APK 6.0.5 (Paid for free)

8.9.5

VivaVideo is the Pro Video Editor and Free Video Maker app, with all video editing features: cut video, trim video, crop video, merge video, edit video with music, edit video for youtube, add stickers to video, add text to video, and so on. Download VivaVideo to edit video with music & effects!
4.5/5 Votes: 12,838,707
Updated
12 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
96M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

VivaVideo PRO APK 6.0.5 Özellikler

 

Güçlü video düzenleyicinin keyfini çıkarın

 

Başlangıç ​​olarak, VivaVideo PRO’yu satın alan Android kullanıcıları, daha önce kullandıklarınızdan çok daha çok yönlü bir video düzenleyiciye erişebilir. Programı çok kullanıcı dostu bulurken, birçok gelişmiş düzenleme aracını kullanarak yüksek kaliteli videolar oluşturabilirsiniz. Videolarda sezgisel ve kesin değişiklikler yapmak için açık film şeridi düzenleme arayüzünü de kullanabilirsiniz. Sanatsal çalışmalarınızı iyileştirmek için görüntüleri kırpın ve birleştirin veya farklı filtreler ekleyin.

 

Kişiselleştirilebilir lens ile yaratıcılığınızı ifade edin

 

Güçlü video düzenleyiciye ek olarak VivaVideo PRO’da verilen seçeneklerle harika videolar ve fotoğraflar çekmeye başlayabilirsiniz. Yazılımın çeşitli lens ayarları vardır, böylece hemen muhteşem videolar çekmeye başlayabilirsiniz. Aynı zamanda, temel seçeneklerin çok uygun olduğunu göreceksiniz. Resimlerinizdeki görsel izlenimleri kolayca ayarlamak için Temel, Selfie, FX, Müzik Videosu, Kolaj ve diğer birçok filtre arasından seçtiğiniz lens ayarlarını seçmeniz yeterlidir.

 

Uygulama ile ilgi çekici slayt gösterileri yapın

 

Yazılım sadece büyüleyici video düzenleme seçenekleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda ilginç resim düzenleme seçenekleri de sunar. Ayrıca çarpıcı slayt gösterileri yaparak fotoğraflarınızı başkalarına sunmanın çok daha eğlenceli bir yolunu bulacaksınız. Mevcut seçeneklerden birkaçı ile resim koleksiyonlarınızı eğlenceli bir videoya dönüştürebilirsiniz. Kolay ve uygun fiyatlı seçenekler sayesinde yazılımı asla zorlayıcı bulmayacaksınız, çünkü sadece birkaç dokunuş yapmaya başlamak yeterli.

 

İlginç video kolajlarınızı oluşturun

 

Uygulamanın çekiciliğine katkıda bulunmak için, VivaVideo PRO’daki Android kullanıcıları artık, muhteşem PIP efektlerini kullanarak dahiyane sanatsal işler üretmenize olanak tanıyan en yeni Video Collage Maker’ı deneyebilir. Sonuç olarak, video içeriği oluştururken yazılımı daha eğlenceli ve yararlı bulacaksınız. Ek olarak, bu seçenek, son çalışmalarınızda hem videoları hem de fotoğrafları kullanmanızı teşvik ederek onları daha eğlenceli ve izlemeyi daha ilgi çekici hale getirir.

 

Çözüm

 

Android kullanıcıları, VivaVideo PRO’nun kapsamlı ve büyüleyici özellikleriyle videolarını hızlı ve profesyonel bir şekilde düzenleyebilecekler. Web sitemizde bulunan tamamen erişilebilir ve ücretsiz indirme sayesinde artık VivaVideo PRO’nun keyfini gerçekten çıkarabilirsiniz.

What's new

To explore more with our fully new upgraded editing page now!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.