Vizmato APK 2.3.5 (Premium Unlocked)

2.3.6

Make great looking videos within minutes! Vizmato is an easy to use movie maker, that lets you add filters, themes, music, effects and text to make your videos super cool. Share these videos or GIFs on Facebook, Instagram, YouTube, Whatsapp and within our community of over a million users!
4.2/5 Votes: 29,272
Updated
5 May 2021
Requirements
4.4 and up
Size
51M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Vizmato APK 2.3.5 Özellikler

 

Tam özellikli editör uygulamasıyla eğlenin

 

Mobil cihazlarınız için basit ama inanılmaz derecede güçlü bir video düzenleyici uygulaması arıyorsanız, Vizmato harika uygulama içi özellikleri ve işlevselliği ile kesinlikle size ilham verecek.

Kullanıcılar, bu sayfadaki tüm videolarınızda standart ve sezgisel düzenleme işlevlerinden herhangi birini kullanacak. Nihai nihai kesimler için yeniden birleştirmeden önce videoları bölümler halinde kesmekten, kırpmaktan ve düzenlemekten çekinmeyin.

 

Uygulamayla harika slayt gösterileri oluşturun

 

Ayrıca, merak edenler için, Vizmato artık enstantanelerinizden en iyi slayt gösterilerini yapmanıza yardımcı olacak bir dizi yeni özelliğe sahip. Bazı fotoğraf albümlerinizden eğlenceli slayt gösterileri yapabilirsiniz. Dosyalarınızla güzel bir iş parçası oluşturmak için temel dönüştürme seçeneklerini hızlı bir şekilde kullanın veya harika düzenlemenin derinliklerine inin.

Aynı zamanda, harika sesi yakalamak için Slideshow Maker’ı kullanabilirsiniz. İzleyicilerin içerikle daha etkili bir şekilde etkileşime girmesine yardımcı olmak için slayt gösterilerine ilginç müzikler ve eğlenceli ses efektleri ekleyin.

 

Zevk almanız için ilginç video efektleri

 

Android kullanıcıları, Vizmato’da uygulamanın çekiciliğini artıracak yüzlerce eğlenceli görsel efekte erişebilecek. Burada, çeşitli temalarda, ilginç kurulumlarda ve çalışmalarınız için özel özelleştirmelerde çeşitli görsel ortamlar arasından seçim yapabilirsiniz.

İnanılmaz film efektlerinin keyfini çıkarın. İlginç müzikal temalarla videolarınızın havasını değiştirebilirsiniz. En önemlisi, tüm favori efektlerinizi tek bir düzenlemede karıştırıp eşleştirebileceksiniz, bu da kullanıcıların Vizmato düzenleyicilerini denemelerini çok eğlenceli hale getirecek.

 

Düzenlemeleriniz için onlarca farklı filtre ve tema

 

Eğlenceli video efektlerine ek olarak, Vizmato’da artık videolarınızın görünümünü tamamen değiştirmek için kolayca uygulayabileceğiniz eğlenceli filtreler ve temalar var. Sonuç olarak, görsel filtreleriniz veya temalarınız sonucunda kendinizi alışılmadık ve merak uyandıran izlenimlerle bulabilirsiniz.

Çok çeşitli konuları kapsayan büyüleyici görsel filtreleri ve temaları özgürce örnekleyeceksiniz. İstediğiniz zaman, yakaladığınız videoyu Eski Okul, Perili, Romantik veya Aksiyon tarzı grafiklere dönüştürün. Uygulamanın büyüleyici estetik özellikleriyle oynamak çok eğlenceli.

 

Çözüm

 

Android kullanıcıları, Vizmato’nun tam özellikli video düzenleme uygulamasının harika uygulama içi işlevselliğinin keyfini hızla çıkarabilirler. Hayır demenize gerek yok çünkü uygulamanın ücretsiz ve kilidi açılmış bir sürümünü web sitemizden edinebilirsiniz.

What's new

Added scoped storage support for android 11
Bug Fixes & Performance Improvements
Updated Billing Library

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.